Markéta009

Je možné, že jsem těhotná?

Dobrý den, brala jsem dvě platicka antikoncepce po sobě, relativně pravidelně (±1hodina), bohužel jakoby v pátém týdnu jsem si zapomněla vzít prášek, vzala jsem si ho o 16h později než jsem měla(měla jsem brát v 19:00, vzala jsem v 11:00 Ten den jsem měla nechraneny sex a přítel se do mě udělal. Je možné, že jsem těhotná? Od té doby si přijdu nesva, ale to bude asi nervy…

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné ale velmi málo pravděpodobné. Po netu nikdo vyšetřovat neumí. Navštiv svého lékaře.

Další odpovědi
mosoj

Ať koukám jak koukám, nic nevidím.

Hlada

Obávám se, že tady se fundované rady od gynekologa nedočkáš. Nepíšeš název. HA je velké množství s různou koncentraci. Chtělo by to podívat se do příbalového letáku, co na to výrobce. Co myslíš tím pátým tydnem? Rozumím tomu tak, že došlo k chybě v prvním týdnu, tedy v období mimo ovulaci, kdy je těhotenství málo pravděpodobné i bez antikoncepce. Pro jistotu si po 14 dnech můžeš udělat test.

otravnejkkt

Prostě počkej a když to bude tak to vem lopató

JirinaM

Tak o blahopřeji… a ať vám dělá mimi jen samou radost!