Brunette56

Je možné, že jsem těhotná ? Prosím o radu.

Ve čtvrtek jsem měla dostat menstruaci. V noci ze čtvrtka na pátek jsem jen malinko krváce a poté jsem asi 2 dny jen špinila tampon. Takže menstruace skoro žádná. Antikonci už ale beru půl roku, žádný prášek jsem si vzít nezapomněla, jen jsem při týdenní pauze minulý měsíc nechtěně začala jíst prášky o den dřív než jsem měla, ale na to mi můj gynekolog řekl, že to nevadí .. je teda možné, že jsem těhotná nebo bych nekrvácela vůbec ?
Doplňuji:
Pro jistotu si chci udělat těhotenský test, který je podle Vás dobrý ? A kolik jste za ně dali peněz ?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Všechno je možné, ani prášky nejsou 100%, dobré je antikoncepci kombinovat:-))

Kup si test nebo zajdi k lékaři:-)
Doplňuji:
Jakýkoliv.
Stoji to do 100kč.

Další odpovědi
Agneta

Není…ani v padesátišesti, ani při ročníku 56 :DDD

anonym

Gomora a Sodoma!

Drap

Ano, je to možné. S určitostí však dokáže určit jen gynekolog.