Avatar uživatele
Jes

Možná jsem těhotná.. pomůžete?

Ahoj mam problém. S přítelem jsem měla nechráněný sex. On se udělal a myslel že není ve mě ale já si myslíš že byl. Oba si ovšem nejsme jistí. Jeho ,semeno, bylo ovšem na jeho tričku, na mě a na posteli.. Tak mi přijde že se do mě nic nedostalo a navíc on byl nemocný ( měl chřipku) a ted se trochu bojím abych neotěhotněla, coz rozhodne nechci. Poradíte mi jestli můžu být těhotná a kdyžtak jaké prášky nebo něco takového mi pomohou abych nebyla? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Tak to je mazec. On si myslí, že nebyl ve mě, já si myslím, že byl :DDDDD
Byli jste vůbec u toho? Jo měl chřipku? A co má jako chřipka společnýho s výronem semene, to by mě jako zajímalo?
Já vím, že se ti to nebude líbit, ale nejdřív se trošku rozkoukejte, polaškujte si, koukněte do literatury, na net a teprve až potom si za…jte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

S čím ti máme pomoct??
Pokud jste ten nechráněný sex měli před méně než 72 h, lze navštívit gynekologickou pohotovost a dostat tak zvanou pilulku „po“. Nevím, kolik ti je, takže možná s rodiči sebou…
Jinak vyčkat na měsíčky, nedostaví-li se, investovat 40 Kč do těhotenského testu. Bude-li pozitivní, řešit to hned a neprodleně na gynekologii, ať už se rozhodneš jakkoli.
V případě, že test bude pozitivní a ty se rozhodneš stát maminkou, můžu ti pomoci, a to balíčkem věcí na miminko po mých dětech. (To myslím zcela vážně.)
Tak. Dál už mohu pomoci jen radou: Pokud bude jediným následkem tohoto laškování chřipka od přítele, zajděte spolu do obchodu a zakupte si prezervativy, které mu před příštím milováním nasadíte. Ušetříte si spoustu nervů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Těhotná být můžeš.
V tom případě ti odtěhotnět pomůže lékař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

A ty určitě nevíš, že i při nechráněném styku může dojít k otěhotnění i bez toho, aby se partner „udělal“ přímo do tebe :)
Přeji příjemné vybírání kočárku i dupaček :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=postinor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kázat ti nebudu, nemám na to sebemenší právo, řekni to rodičům a běžte na gyndu, zkus i těhotenský test

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek