Avatar uživatele
SimonaL.

Pozná dětský lékař z moči, jestli jsem těhotná?

Zdravím,
v pondělí jsem byla zanést ranní moč svému dětskému lékaři na zkontrolování po dobrání antibiotik. Bylo mi řečeno, že je v pořádku.
Poznal by lékař z moči, jestli jsem těhotná? Je mi jasné, že hladina hCG v moči roste postupem těhotenství, přesto by mně zajímalo, zdali by lékař těhotenství rozpoznal například v pátém týdnu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

testy na graviditu sa pri bežnom rozbore nerobia (nie dôvod, a u detského lekára? už jakbysmet).
každý rozbor niečo stojí, preto sa robia rozbory, ktoré lekár požaduje.

;-Q

len tak mimochodom, pokiaľ máte podozrenie, že ste tehotná (alebo by ste mohli byť tehotná), tak už pri predpísaní AKÝCHOĽVEK liekov by ste mali lekára (i detského) o tejto možnosti informovať – inak hazardujete so svojim zdravím a prípadne i zdravím dieťaťa (teda – dieťaťa dieťaťa).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Po dobrání ATB ti dělal nejspíše jen sedimentaci, tam se to nepozná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Jestliže by dělal těhotenský test, nejspíše ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Každá sranda něco stojí. Kup si test v lékárně. Lékař , pokud mu to neřekneš si nechá udělat rozbor který potřebuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Budoucí mamince: Pokud by předpokládal že by mohl být otcem, tak by jistě zafajfkoval potřebné testy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Asi to nechápu a nebo je špatně položená otázka? Chodíš ještě k dětskému lékaři a ptáš se jestli můžeš být těhotná?!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek