SimonaL.

Pozná dětský lékař z moči, jestli jsem těhotná?

Zdravím,
v pondělí jsem byla zanést ranní moč svému dětskému lékaři na zkontrolování po dobrání antibiotik. Bylo mi řečeno, že je v pořádku.
Poznal by lékař z moči, jestli jsem těhotná? Je mi jasné, že hladina hCG v moči roste postupem těhotenství, přesto by mně zajímalo, zdali by lékař těhotenství rozpoznal například v pátém týdnu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

testy na graviditu sa pri bežnom rozbore nerobia (nie dôvod, a u detského lekára? už jakbysmet).
každý rozbor niečo stojí, preto sa robia rozbory, ktoré lekár požaduje.

;-Q

len tak mimochodom, pokiaľ máte podozrenie, že ste tehotná (alebo by ste mohli byť tehotná), tak už pri predpísaní AKÝCHOĽVEK liekov by ste mali lekára (i detského) o tejto možnosti informovať – inak hazardujete so svojim zdravím a prípadne i zdravím dieťaťa (teda – dieťaťa dieťaťa).

Další odpovědi
zzzzz

Po dobrání ATB ti dělal nejspíše jen sedimentaci, tam se to nepozná.

huxa

Jestliže by dělal těhotenský test, nejspíše ano.

mosoj

Každá sranda něco stojí. Kup si test v lékárně. Lékař , pokud mu to neřekneš si nechá udělat rozbor který potřebuje.

bolak

Budoucí mamince: Pokud by předpokládal že by mohl být otcem, tak by jistě zafajfkoval potřebné testy.

bububabu

Asi to nechápu a nebo je špatně položená otázka? Chodíš ještě k dětskému lékaři a ptáš se jestli můžeš být těhotná?!