Black_Pearl

Je možné, že jsem těhotná?

S přítelem jsme spali s kondomem, ale bojim se nějaké sperma dostalo na povrch kondomu při navlékání. To bylo týden před mesntruací, tu jsem potom normálně dostala, ale byla kratší než obvykle. Dnes mám zvláštně nafouklé břicho, připadá mi trochu těhotenské, ale je možné že zbytečně plaším :)

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jsem%20t%C4%9Bhot­n%C3%A1

Další odpovědi
tatanka

Jestli jste se milovala s přítelem před cca třemi týdny, tak asi opravdu plašíte. Co takhle věk?

arygnoc

orientačnú odpoveď vám dá test – zakúpiť v lekárni.
potom prípadne návšteva gynekológa.

AK metódy treba kombinovať, samotný kondóm nie je 100%, napr s antispermacídnym krímom (lubrikátorom), výplachom a pod. Chápem, že to nie je to pravé, ale to nie je ani milovanie sa s kondómom.

Skúste pouvažovať o hormonálnej antikoncepcii.