Adeelka17

Je možné, že jsem těhotná, když jsem měla nechráněný pohlavní styk, ale k ejakulaci nedošlo?

Je možné, že jsem těhotná, když jsem měla nechráněný pohlavní styk s přítelem, ale neudělal se do mě. Pár dní po styku jsem dostala menstruaci, která zasahovala do druhého měsíce, což je u mého menstruačního cyklu neobvyklé. Ale menstruaci jsem již pak ten měsíc nedostala. Nemám žádné příznaky těhotenství, nebolí mě prsa, ani břicho a neotýkají mi nohy nic. Je i přesto možné, že jsem těhotná?

Odpovědi
Kiti

Urcite ne, vcas ho vytahnu je ta „nejspolehlivejsi“ antikoncepce. Udelej si test, tady to fakt nepozname. Priste si poridte kondom, spermicidni gel, telisko nebo HA a nebo si najdete lepsi zabavu

tyrox

Divím se, že v dnešním světě se ještě vyskytují antikoncepční metody jako takovéto, jak uvedl(a) uživatel Kiti. Určitě doporučuji koupit těhotenský test a příště raději neexperimentovat a prostě koupit tu gumovou srandu za pár korun, která se obléká na penis, stejně jako ponožka na nohu.

Pokud test bude pozitivní, tak se to dá ihned řešit žhavou tyči do pochvy, ale tohle doporučuji jen v případě, že byste chtěli ušetřit a překonávat menší bolest, jinak existuje po styku tableta, jménem postinor, která se ale musí aktivovat, tuším že do 72 hodin po ejakulaci.

kodl67

Kiti chtěla/chtěl/asi napsat nejnespolehlivější antikoncepce

RyuzakiKate

Nestresuj se tím, ona přijde, stresem to jenom ještě víc oddálíš. Pokud jsi ji pár dní na to dostala, nevím, proč se tím stresuješ. Pár dní před menstruací a pár dní po je téměř nemožné otěhotnět, nejplodnější dny jsou uprostřed cyklu a během ovulace. Neboj, kdybys byla těhotná, poznáš to.

Dochy

Kitti použila uvozovky a asi tím něco chtěla říct. Tak je zbytečné se do ní navážet 😉