Avatar uživatele
Lukas27

Je možné mít jako astronaut ve vesmíru pohlavní styk?

Zajímavá 0 před 1018 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

A proč by to nešlo. Už v minulosti měli v raketě techtle Valentina Těreškovová a Andrijan Nikolajev (byli tam za tím účelem vysláni), kterého si pak vzala.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Oficiálně se tvrdí, že to ve stavu beztíže nejde. Já si teda myslím, že ti co to tvrdí mají hodně slabou fantazii.

Jina věc je, že tam maj nejspíš tolik kamer, čidel a dalších sledovacích prostředků, že by mně asi přešla chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Ještě se nikdo z kosmonautů či astronautů nepochlubil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Proč ne, pokud na sobě nemáš skafandr. Ty směšné pohyby se dělají skoro všude, akorát na ponorkách ženy neslouží. Tam to dělají s periskopem nebo po vězeňsku, jako ve sprchách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

V súčasnosti sa toto „cvičenie“ v kozmických lodiach nepraktizuje.
Môžte prezradiť, kedy a kde by to mali robiť? Uvedomte si, že nikdy nie sú sami. Sú neustále monitorovaní. Možno viete, že pri pohlavnom styku sa mení tep a tlak krve, teplota a vlhkosť… tak to by monitorovacie zariadenia hneď spustili poplach.
Alebo za pohlavný styk považujete „hriešne myšlienky a dotyky rúk, alebo bozk“?"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No já si pamatuji, že v sovětské posádce byla Světlana Savická – někdy 1984 – 1986 a pár chlapů tam bylo taky. A je možné, že si to mohli zkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Zajímavý článek k tématu: https://vtm.zi­ve.cz/clanky/pro­vozovat-ve-vesmiru-sex-neni-dobry-napad-proc-a-co-to-zmeni/sc-870-a-200834/default.aspx

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

elkon: Valentina těžko. Po celou dobu na oběžné dráze ji bylo blbě, furt blila a prosila středisko, ať jí let zkrátí. S Nikolajevem to byl nejspíš jen politický sňatek.

před 1018 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek