Alesh

Je možné, abych se zamiloval do -iv-? 🙂

… i když jsem ji v životě neviděl? 🙂
Doplňuji:
No, vcelku pr*el, pobavil jsem se 🙂 … jen mě udivuje, že to valná většina komentujících vzala až příliš vážně, přitom to bylo celé myšleno spíše jako (rádoby)vtipná provokace a podle mě je to na první pohled zřejmé. 😉 … ale hlavní je, že je zas o čem kecat … a o tom to je! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

:-o !! 🙂
Alesh , ja vam tedy poslu svoji fotku a budete odmilovany natotata. ! 🙂
Presne takhle to zacalo s mym Dr. To byla sama pusinka sem .. pusinka tam … po 3 mesicich jsem se nechala premluvit , poslala fotku a od te doby ma HOOODNE prace. ! 🙂
P.S. Alesh , vy jste jeste mladouckej. Ja vam preji mladou , krasnou , stihlou , vzdelanou , podnikavou , spolecenskou , tolerantni , nesobeckou slecnu .
Ja jsem bohuzel toho vseho protiklad. ;-( bee.
Ale : Hvezdicky a palecky mate u me do smrti ( moji ) , nebo odpovedi jiste. !
P.S. II . Ale mame tady jednu takovou slecnu a pani. Jedna je Barnajka a druha je nase zlata Andele. Ty bych vam prala… Muzu tu delat takovou dohazovacku za ne. Ale B. je asi " obsazena " , ale nejsem si jista. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Po doplneni : No Alesh !!! ☹
Ja si naopak myslim , ze vsichni to brali jako pr.. , jen jedna " ucastnice " to vzala prilis vazne. ☹ Ach jo.A tak to mam cely zivot. Nejdrive sliby … a pak chyby. ☹
A to uz jsem si zacala oblekat i er. pradlo !
Reknu vam : Zlatej Dr. ! :-p

Další odpovědi
anonym

Nejen možné, ale i průkazné, já sám jsem toho živoucím důkazem a všichni členové našeho klubu ženichů jsou taktéž tímto postiženi, byť někteří se už pokoušejí o pracnou a komplikovanou rehabilitaci.
Ovšem pro podmínky členství máš přece jenom ještě pár chybiček, předně bys ses musel ocitnout v hledáčku -iv- a k tomu ti zatím chybí min. stříbrná medaile a částečně i věková a mentální kritéria. Ale např. chudst se stal i přes své mládí adoptovaným synovcem, což snad také není k zahození.
P.S. Virtuální svět nezná žádná omezení, jen limity vlastních fantazií.
Doplňuji:
Ad barnajka, nemusíš se omlouvat, docela ti rozumím, na 1. pohled jsme sice rozdílní, ale neříká snad už moudrost našich předků, že protivy se přitahují?
P.S. A když už bych chtěl být mermomocí vztahovačný, také bych si to mohl přece vyložit pozitivně, že pro mne iv není optimální partnerka, a že bych mohl věnovat přízeň někomu jinému (nechci jmenovat).
(Prosím nepohoršuj se! Stále jde jen o virtuální hrátky!)

anonym

ano je to možné ;)

WeeBear

Všechno je možné. Žeby -iv- ukončila hledání manžela? (pokus o vtip, snad to pochopíte) 🙂

Ad. Doufám, že je to oboustranné. 😛

barnajka

Co oči nevidí, to srdce nebolí, Aleshi :))

No ale dost srandiček :) Chtěla jsem jen říct, že jestli to vám dvěma vyjde, budu upřímně šťastná i za vás, vážně moc!!!
Mezi náma: VŽDYCKY jsem měla pocit, že Dr.Axl není pro -iv- ten pravý ;)

Doplňuji:
Dr.Axle, nic ve zlým ;)

led

Ponáhľajte sa, lebo -iv- sa nám chystá na ďalekú cestu. A kedy sa vráti, je vo hviezdách…
V moslimských zemiach bolo bežné, že muž prvý raz videl svoju ženu až keď jej dal dole závoj z tváre.

arygnoc

jistě že to možné je.
vždyť já -iv- miluji pořád.
jen to tady tolik nerozebírám.

;)

lexx

Je to možné…virtuální peníze, virtuální firmy, virtuální chleba, virtuální práce, virtuální láska, virtuální sex, virtuální svět !

mosoj

Je otázka co to s tebou udělá až ji uvidíš či s ní promluvíš.

Drap

Možné je všechno, obzvláště v lásce. Jak známo, tak láska i hory přenáší

johana 56

Zamilovat se je přece krásné.Teď to chce sehnat vhodný dáreček,Vánoce jsou za dveřmi.

venkovan

A víš kolik z nás milovalo Sovětský svaz aniž jsme ho viděli.
Ale přiznej si, že některé ženy (a naopak pro ženy někteří muži) jsou i přes tu PC obrazovku nějak bližší a nebránil by se s nimi setkat osobně.

anonym

Led, Neni to vo hviezdach. Vraciam sa 6.4. a potom uz sa ma nezbavíte.! 🙂 -iv-

led

No, čo sa dá robiť… Taký je život.
:)

anonym

:-p Stejne vas budu chodit po ocku sledovat. ! 🙂