Avatar uživatele
Zlatý

Je možné,aby už uzavřená otázka nebo odpověď byla dodatečné ohodnocena bodem ?

Narazil jsem na odpověď,kterou ocenila palcem osoba,které v tu dobu ještě nebyla registrována a čte si otázky i 519 dnů staré!
Doplňuji:
Sranda je,že určitá osoba dává palce určité osobě i přesto,že má uzavřený profil. To je ta osoba tak důsledná,že si čte všechny otázky či odpovědi,kterých tu je snad deset tisíc?
Co na to říká,věčně omílaný "kodex" a co by na to řekl admin?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Třeba není důsledná. Třeba ta osoba na nějakou starou otázku narazila, považuje ji za užitečnou, tak ji ohodnotila. Přece nevadí, když je stará. V lište vyjedou i hodně staré odp. Pořád jsou ale platné a mohou být prospěšné, ne?

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Jde. Právě jsem to u jedné otázky dělala :) Když na ni někdo upozorní, vytáhne starou odkazem a dodatečně si ji tedy přečtu, někdy dávám i palce. Jen nevím, zda se započítávají do celkového hodnocení - ale to je jedno...


Avatar uživatele
Zlatý

Taky se mi to občas stane - jak píše manon, ve starším odkazu.


Avatar uživatele
Zlatý

Dobodovanie aj pravekých otázok nie je žiadny problém.
Ako sledujem, sú tu "knihovníci", ktorí majú katalogizovanú každú otázku. Pre nich nie je problém sledovať "životnú púť" užívateľa, o ktorého majú záujem, či bleskove vyhľadať navzájom súvisiace, alebo podobné, či totožné otázky.
Je to zaujímavý koníček, ktorý by nám možno mohol ozrejmiť aj vývoj otázky od jej zjednodušenej formy až po najkomplikovanejšiu variantu.

Ak svoj koníček venujú dobru, je to šťastie, radosť, pomoc v prípade potreby.
No ak ho zneužívajú je to tragédia pre nás všetkých.

PS.
10 000 otázok ani nie je tak veľa, aj keď sú v priemere 4 odpovede na otázku, 2 diskusné príspevky: 1 otázka aj s odpoveďami a diskusiou = jedna strana knihy. Je to taký "malý lexikón otázok a odpovedí". V elektronickej forme nezabere ani 1CD
Doplňuji:
Možno by bolo zaujímavé tieto doterajšie otázky spracovať ako katalógovú databázu na CD (teoreticky to nie je problém, veď tu sú spracované ako živý katalog.
Určite by si mnohí našli odpovede na svoje otázky a hľadali ich aj v režime offline.


Avatar uživatele
Zlatý

Ano. Nejde pouze odpoveď přidata, ale pořád funguje ohvězdučkování otázky a opalcování odpovědi.


Avatar uživatele
Zlatý

Ano, vím například že ocko kdysi u vybraných jedinců, bodovala odpovědi, které byly napsány více jak rok před tím, než se zaregistrovala.


Avatar uživatele

Barbakan, ty máš tolik času, že tě baví probírat se deseti tisíci otázkami ? Já osobně jsem na tom tak jako některé ostatní dámy. Často v odkazu najdu kvalitní nebo zajímavou odpověď od uživatelů, které ani neznám, protože už dávno nejsou aktivní a klidně je oboduji. Budiž jim země lehká! V odkazech do historie Odpovědí je mnohdy kvalita a úroveň, o které jsem neměla tušení. Právě na těchto Archeo-Odpovědích je nejvíc znát pokleslost doby a žánru.
Doplňuji:
Pokud odpovím, je potom hlavně na tazateli, jak ohodnotí odpověď. Odpověď vypustím do světa Odpovědí a ona si tu žije svým vlastním životem. Jak a kdy ji hodnotí jiní uživatelé nesleduji, neovlivňuji a (bodující mi jistě prominou) je mi to jedno. Není to projev nevděku, jen mi ten systém odměňování, handrkování a kupčení s body připadá tak trochu z jiné hry. NEJVĚTŠÍM VÍTĚZSTVÍM JE NEPOTŘEBOVAT ŽÁDNÉ VÍTĚZSTVÍ -John Lennon


Avatar uživatele
Zlatý
 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

iv taky někomu přidám bodík nejsi v tom sama
a nestydím se za to, když můžou jiní proč néé :))
ze sympatie a za vtipnost :DD

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Kdyby tak už konečně admin pochopil, že bodový žebříček je jen pro zlost...

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

Přesně. Dovedeš si představit, co by to s někým udělalo, kdyby se ještě vytvořila "pozice" Diamantový a byl by to jen jeden uživatel (Annas)? To by znamenalo, že je "ještě víc" nejlepší, tedy jakýsi vůdce a to by se tu asi nerozdýchalo... Pryč se žebříky!

Avatar uživatele

anonym

Tak jako bych navrhla udělit božskému Kájovi doživotního Zlatého slavíka aby nemuseli jeho fanoušci obhajovat každoročně jeho post třeba proti Landovi a armádě jeho fans, navrhovala bych v případě Annas aby jí byl udělen doživotní titul Laureát Odpovědí bez ohledu na její aktuální aktivitu (o kvalitě odpovědí není pochyb) . Annas je totiž tak nějak mimo naše kategorie. Kdo by tuto kandidaturu podpořil?

Avatar uživatele
Zlatý

led

"Annas je totiž tak nějak mimo naše kategorie."
Nesúhlasím!
Tak ako "božskému Kájovi", tak ani "annas" nemožno udeľovať žiadny nadprirodzený doživotný titul, takéto nanebevzatie ho oddeľuje od živého človeka. Stáva sa modlou. Chceme tu snáď "Svätú annas", nestačí "božský Kája"? Nech len ostane medzi nami a trpí osud človeka. Aj annas - "Zlatý slávik odpovědí" (a just napíšem titul) je živý človek s ľudským myslením, ochotný svoje znalosti odovzdávať iným.

Nehaňte lid můj! že je lid tichý,
že rád trpí, že je slabý; -
...
Vy to nevíte, že duch národů
právě takovou povahu má:
když má vystoupit s činnou svobodou,
nejprve tiše myslí, dumá.
-
vy, co neznáte rodnou řeč
vy, co chcete vědět více
myslete, vdyť jsme všichni lidé,
nechť orel závisti nám mysl neklová!

Avatar uživatele
Zlatý

led

Za úpravu básne Nehaňte ľud môj od Andreja Sládkovča sa básnikovi ospravedlňujem
http://zlatyfond.sme.sk/…

Avatar uživatele

anonym

Sůwa- naprostý souhlas!!!

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Sůva (Bohemica): Naprostý souhlas :)

Avatar uživatele
Zlatý

Drap

Manon : Samozřejmě, to je v pořádku, neni to v rozporu s kodexem a body se započítávají. Pokud si to odpověď zaslouží tak proč ne. Spíše mne překvapuje, když jeden dává body na všechny odpovědi jedné osoby, ať napíše vlastně cokoli. Je to otázka morálky těch co to dělají, prezentují se jako velcí lidumilové se smyslem pro pořádek a spravedlnost. Sledují s tím pouze své zájmy. A aby to nebylo podezřelé, jako u jedné osoby, která deosáhla zlata cca za tři měsíce, tak bodůjí s několikadením zpožděním, a pěkně to prochází a nikdo si nevšimne. Je mě těchto lidí vlastně líto, včetně těch, kteří to přijímají a přistupují na takovou hru.

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Drap: Já už vím, žes to myslel jinak, ale já právě dobodovala tu starou a tak jsem měla pocit, že se možná divíš tomu :) Máš pravdu, že se s tím dá hloupě čachrovat v bodování a že to asi někteří lidi dělali, ale k čemu je to dobré? Co z toho "pozlacení" mají? Nechápu. Ať si ho užijí :)

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Poletla jsem to - to barbakan dával otázku :) Ale zbylý obsah odpovědi zůstává.

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

*popletla (jdu se zahrabat už dnes :) )

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Drape,jen ne jmenovitě. Budeš smazán,proto že nedodržuješ kodex a můžeš být,bez upozornění ,zlikvidován!

Avatar uživatele
Zlatý

Drap

Já myslím že na tom neni nic tajného, to si může přečíst kdokoli. Mohl bych i jmenovat kteří to dělají u svých oblíbenců i dnes. Dělají to většinou už práskaněji a nebodují čerstvé otázky , ale palce a nominace dostrkují u odpovědí několik dní starých

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Ano,máš smutnou pravdu!

Avatar uživatele

anonym

pripravte si brokovnici ... ! :) .. ale ja nejsem posera a prizdisracka .., jsem jen trochu pomstychtiva .. , protoze jako napr. Dr. dobodovava Bohemicku ( ktera je v tom ovsem nevinne ) !! , tak ja obcas dobodovavam an. a bolaka .. , ( kteri jsou v tom oba take nevinne ) ..
mam k tomu u kazdeho jine duvody : :)
bolak : bavim se vazne u jeho kazde otazky a odpovedi ( doporucuji , stoji to za to ) ..

u an. ( ktera je v tom take nevinne a obcas se me pta, jestli ji dobodovavam ja a ja tvrdim, ze ne .. ) , prominte an .. ,
tak to jednoho dne napsal Dr. vagrovi ( ale uz nevim kde a kdy ).., kde mu vycital, ze z 98% bodoval an ... , tak to jsme si rekla, sama pro sebe , ze toho vagru musim predbehnout a rada bych byla alespon v tomhle prvni a mela 100 % " ucast " ....

a ted co se mnou a s tim Dr. ? cekam na rozsudek. :(
-iv-

bohemicko, Vam se omlouvam, jste v tom nevinne, snad se na me nebudete zlobit a vy an. take ne .. , ze jsem si vas vzala do moji hajzlbabkyhuby .. -iv-

Avatar uživatele
Zlatý

vagra

-iv-II, zaznamenal jsem, že jste zmínila můj nick, nedá mi nereagovat.
Matika mu zřejmě nikdy nešla, takže vás musím zklamat.
Podle mých propočtů, jsem na tom o 2% líp.
Přiznávám, že má snaha dosáhnout oněch 100%nebyla snadná, ale snažil jsem, až se mi ze všeho kouřilo.:)
Sorry, doběhnout mě můžete, ale předběhnout? To půjde těžko.:)

Avatar uživatele

anonym

trosku jsem se vagro bala, aby jste nakonec tu brokovnici na me nevzal vy .. ! :)
.. ja jsem se vsechny " vychytavky " naucila od naseho neDr. a carodejky .., oni dobodovavaji od konce Bohemicku .. a mysli si, ze jsou neviditelni ..., tak ja si to myslim taky .. :)

a soukrome : muzete mi jeste doplnit tu vasi informaci, ze se vam kouri uplne ze vseho ? .. ja jen, ze v zivote uz jsem videla " ledaccos ) , ale ze by se " z neceho " i kourilo, to zatim jeste ne ! ... popripade : kde a kdy by to bylo mozne k zhlednuti !
:o -iv-

Avatar uživatele
Zlatý

vagra

-iv-, měla jste pěkně vypečené učitele, jen co je pravda.:)
Jsou tady jedinci, kteří jim tu „upřímnost"stále ještě žerou.

Z čeho všeho se může člověku kouřit?
Především, a to vám vzhledem k vámi deklarované profesi bude hodně blízké, jde o různé tělesné otvory, které jsou jakoby úmyslně umístěny mimo zorné pole člověka, jako příklad uvádím uši.
Dále pak prý existuje jeden, který na svém těle už pouze tuším. :)
Oním „kouřem , jsem měl především na mysli kouř, tak říkajíc imaginární. Nakonec pocit, že z nás něco uniká, známe všichni. Ten kdo tvrdí opak, kecá! :) No ni? /překlad-Nicht wahr? /
Upozorňuji, že se onen osvobozující pocit unikání, zejména v krizových , případně v silně emociálních situacích, dokáže i velmi rychle změnit skupenství! :)
Ale to, v tomto případě, nebyl můj případ. Aspoň si to myslím...:)

Být vámi, nehledal bych v tom žádný převratný vědecký objev a dokonce ani nedovedu zaručit, jestli by případný pokus, dopadl „jako tenkját." :)

Avatar uživatele
Zlatý

annas

:-))

Avatar uživatele

anonym

.. :) vam vagro stejne zavidim !
zavidim..., ze vy si jeste pamatujete, kdy to bylo tenkjat ! .. to ja uz si zacinam pomalu myslet, ze ani zadny tenkjat nebylo ! :)
-iv-

Avatar uživatele
Zlatý

vagra

-iv-, paměť mám výbornou a prozradím vám proč. Já beru proti té... nemoci, sakra jak se to jmenuje..... jo- skleroze, takové ty....no...je to malý, kulatý, bílý,....už to mám-prášky. Má to ale jednu nevýhodu, musím je užívat pravidelně.
Dvakrát týdně, v úterý... a v březnu.:)

Já vím, že to má vousy, ale jsem ve věku, kdy ta situace přestává být pro mě vtipem, a začíná se stávat aktualitou, takže jsme na tom asi stejně....:)

Á propos, nevíte o čem jsem to chtěl psát? :)

Avatar uživatele

anonym

-iv-II. milá, "tenkjat" není co závidět i u osob, které si to ještě pamatují. My musíme hledět kupředu (pravá, zpátky ni krok) aby v té budoucnosti mohlo být co závidět nám. A k té poznámce o koníkovi: mám ráda obří psy a mini koníky, takže moji psi jsou velikosti malého koně, to mi vyhovuje. A k tomu nějakou tu havěť, drobotinu na mazlení. "Na koni" ale občas bývám. :))

Avatar uživatele

anonym

pro oba : :)

Avatar uživatele

anonym

Jen bodujte -iv-, vůbec se nežinýrujte, uděluji vám tímto veliký pardon, on už mi ty body někdo spočítá a já si za to pořídím veselé vánoce :))

Avatar uživatele

anonym

.. to si asi za ne koupite noveho konika ... ? :)
jste vtipna a pohodarka .., asi vam nejake ty bodiky obcas take pridam.. :p
-iv-

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

iv: Hezká zpověď :)

Avatar uživatele

anonym

jeee , manon .. ona prisla led .. ! te se ja jedine tady bojim ! tak ja mizim .. pa ! ( ona uz ma urcite tu brokovnici doma ) :O

Avatar uživatele

anonym

Nebaví mě ty stále se opakující rádoby otázky, které se týkají fungování a chodu, manipulací, poslání, formy, lobbování a bodování na těchto Odpovědích. Lidi, vzpamatujte se, vždyť je to celé legrace! Nebo k smíchu? Zdá se, že jediní kdo to tady bere na vědomí je několik nás-pár aktivních účastníků zájezdu, jinak je tato "poradna" každému zvenku šumafuk. Každý z nás má jiný přístup, ale málokdo má všech pět pohromadě: nadhled, humor a znalosti , toleranci i píli.

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

:) led je mírumilovná a rozumná, myslím :)

Avatar uživatele
Zlatý

led

manon,
reči sú reč, ja by som jej mierumilovnosti neverila, a to druhé slovo ani nepozná, viem :)

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Děkuji. V žádném případě se nepovažuji za dokonalého a výjimečného člověka ...

Stala jsem se na Odpovědích jakýmsi překážkovým běžcem, iPřestože mě překážky často v běhu brzdily, zaměřovala jsem se na cíl a snažila využít své vědomosti ve prospěch jiných... Přiznávám, že ráda...

Jenže se vždy našli lidé, kteří se snažili přesvědčit ostatní, že černá je bílá ... Vždyť jen vytržení z kontextu je manipulace ...

Body, body... .stále se řeší ... zbývá možnost - zrušit je, i když taková situace na Odppvědích byla ... Všude žijí lidé.... Někteří jedinci dělají sami to, co vytýkají jiným ...

Jak napsal K. Čaoek v r. 1938, sice za jiných okolností, ale jeho slova stále platí ...

"Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl dříve a vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou.

Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví."

Avatar uživatele
Zlatý

led

"Mnoho se změnilo, a ještě víc je toho, co přešlo ve stav nepokojného hemžení; i musíš hledat očima něco, co trvá a je stálé. Chválabohu, chválabohu, už nevyhlížíš marně. Najdeš to v lidech, samozřejmé, neporušené a trpělivé; najdeš to v lidech, písmácké a věřící jako po Bílé hoře; najdeš to v lidech jako tiché sbírání sil. Pocítíš tiché a stálé dějství vedle toho dějství nejhalasnějšího; to tiché a nejtišší jsou ty pravé dějiny, neboť bez stálosti není dějin, hemžení a převracení nejsou dějiny. Nic pravého není bez stálosti; řekne-li vám někdo: věřte, říká vám tím: buďte stálí a co nejstálejší!"
malé pokračovanie Čapka

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Ad led. Děkuji.

Nemá co dodat. Aktuální slova vyjáudřená dokonalým Čapkovým jazykem. ... . krása a okouzlení ...

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4950
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2419
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1505
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.