JsemVegan32

Je možné, aby tento web byl návykový?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné.

Další odpovědi
NoFear

Určitě je. Touha ptát se a odpovídat = poskytovat svá moudra, vnímat (a cítit) ty reakce ostatních. A taky hlavně je opravovat a přít se s nimi. Pro některé k nezaplacení, je to ráj pro některé hnidopichy a komplexáře. Není lepší pocit, něž když někdo udělá chybu nebo se v něčem plete (alespoň podle tebe) a ty pak jako hrdina vše uvedeš na správnou míru, vysvětlíš v čem všem se plete a objasníš mu, jak moc je hloupý. Mmm… :) Někteří si to určitě užívají jako nic na světě (nechci raději psát, jak moc). :'D
Pohlazení pro ego. :D Pro jiné zase jen skvělá možnost spamovat a otravovat ostatní.
Návykový určitě je (i pro ty bez komplexů).

hapiky

Návykové je z pravidla vše, co se pravidelně opakuje. I chození na velkou.

zjentek

Ne, to není možné…

elkon

Hlavně pro ty, kteří se tu stále dokola ptají na nesmysly, jen aby něco napsali.

iceT

Doba, kdy jsem sem chodila pravidelně a denně, je nenávratně pryč, souvisí to s vícero faktory, proč jsem sem přestala aktivně chodit. Teď pasivně nakouknu, projdu nové dotazy, občas na něco odpovím, tedy velmi sporadicky, protože to, co mě na tomto webu zajímalo je fakt pryč. Škoda.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.