zjentek

Je morální dát si o páté odpolední mátový bonbónek After Eight?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud se domníváte, že „hřešíte“, berte to tak, že vstup do pekla je ovlivněn velmi dobrými „čokoládkami“ s mentolovou náplní.

Nejlépe se podle čínské medicíny tráví cukr v době činnosti sleziny, slinivky, , tj. od 9 do 11 hodin.

Od 17 do 19 hodin vyvíjejí nejvyšší aktivitu ledviny, tudíž není je vhodné zatěžovat sladkým mlsáním,

Ale tyto malé ˇčokoládky" s náplní mátovou jsou opravdu výborné.

Další odpovědi
marci1

Je to výborný nápad! Hořká čokoláda s mátovou příchutí, toť pohlazení na duši. V dárkové síni si kupuji tyčinky z hořké čokolády a mátovou příchutí z Rakouska. Momentálně nemám, škoda. 🙂

aliendrone

Buď v klidu, tedy POKUD za tím Eight není PM. ;) :)

Tywoe, já jsem tě netipoval na Eight, ale spíš na Four >> https://www.al­kohol.cz/whis­ky-four-roses-10p621/ … ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

annas>>> Óóó, tedy ne že rusalka, ale MLSALKA! ;) :D :D

annas

aliendrone,

dostala jsem tyto bonbony darem. Když jsem ochutnala, byla jsem příjemně překvapena. Připomněla jsem si minulost, když se prodávaly české čokoládové asi „hrudky“ plněné mentolem. Moje oblíbené.

Nejsem mlsalka, jen si doplňuji hořčík z hořké čokolády, v tomto případě zhřeším. Rusalku připomínají snad jen mé rozcuchané vlasy, i když zatím ne jsou tak dlouhé. 🙂