Avatar uživatele
zjentek

Je morální dát si o páté odpolední mátový bonbónek After Eight?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, annas, marci1, aliendrone před 1161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud se domníváte, že „hřešíte“, berte to tak, že vstup do pekla je ovlivněn velmi dobrými „čokoládkami“ s mentolovou náplní.

Nejlépe se podle čínské medicíny tráví cukr v době činnosti sleziny, slinivky, , tj. od 9 do 11 hodin.

Od 17 do 19 hodin vyvíjejí nejvyšší aktivitu ledviny, tudíž není je vhodné zatěžovat sladkým mlsáním,

Ale tyto malé ˇčokoládky" s náplní mátovou jsou opravdu výborné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je to výborný nápad! Hořká čokoláda s mátovou příchutí, toť pohlazení na duši. V dárkové síni si kupuji tyčinky z hořké čokolády a mátovou příchutí z Rakouska. Momentálně nemám, škoda. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Buď v klidu, tedy POKUD za tím Eight není PM. ;) :)

Tywoe, já jsem tě netipoval na Eight, ale spíš na Four >> https://www.al­kohol.cz/whis­ky-four-roses-10p621/ … ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> Óóó, tedy ne že rusalka, ale MLSALKA! ;) :D :D

před 1161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

aliendrone,

dostala jsem tyto bonbony darem. Když jsem ochutnala, byla jsem příjemně překvapena. Připomněla jsem si minulost, když se prodávaly české čokoládové asi „hrudky“ plněné mentolem. Moje oblíbené.

Nejsem mlsalka, jen si doplňuji hořčík z hořké čokolády, v tomto případě zhřeším. Rusalku připomínají snad jen mé rozcuchané vlasy, i když zatím ne jsou tak dlouhé. 🙂

před 1161 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek