Je lepší žít s manželkou/man­želem nebo s přítelkyní/pří­telem?

Myslím tím jednu a tu samou ženu/muže, heterosexuální.

Nejlepší odpověď
BANAN93

Když najdeš tu pravou :) není co řešit

Další odpovědi
gecco

A není to jedno?
😉
Mně tedy určitě je…

ReHu

Záleží na tom, jak si rozumíte, věříte, …
A jak máte vyřešené majetkové poměry.

zjentek

ať tak či onak, ve vztahu už sám sebou nebudeš a podobnou otázku si ve vztahu už ani nedovolíš ;)

Drap

To vyjde na stejno. Rozhodnout se musí každý sám.

Mc Merkurion

…jsem ze staré školy,takže su pro papír,je to s nim lepší i po právní stránce,u doktorů…

anonym

Ani jedno,je lepší žít jen občas s kamarádkou,či kamarádem.

ivzez

Pro ty, kdo dávají přednost manželství, je lepší manželství.
Pro ty druhé to druhé…

iceT

Si myslím, že obě varianty mají své výhody a nevýhody.

lota

Asi by to mělo vyjít na stejno, manželstvím se ale může vztah někam posunout, takže třeba by to mohlo být i lepší.