Avatar uživatele
Hakunamatata

Kde začne chlap najednou brát cas na milenku? Co nejvic šidí?

Kde bere chlap čas na milenku, když ma ještě manželku? Uz ma nějak dlouhodobě zabehly způsob trávení casu a ted najednou musí vyšetřit čas. Co nebo koho musí ošidit nejvíce o čas? Koníčky, děti, práci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? autacek, kavac před 3930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Když člověka něco skutečně baví, čas si na to vždycky najde. A všechno (všichni) ostatní jde stranou…
Záměrně neříkám muž, protože žen je – co se týká nevěry – také dost. S kým by asi jinak byli ti chlapi nevěrní? (Pokud hovoříme o „klasice“:-)
Zažila jsem tak dokonalé „plánování“, že by na to neměli ani komouši s Pětiletkama.
Muž nevěrník: Precizně naplánovaná služební cesta do zahraničí – na kolegu (všichni v práci „drželi basu“ – no, byli to tři kamarádi:-)), přesměrované hovory, fotky stáhnuté z internetu a „dodělané“ fotomontáží … Zatímco nevěrný párek skotačil někde v Lanzarotte. Přesnější detaily neznám, ale divím se, že ho to takto složitě bavilo.
Žena nevěrnice: Obětovala všechny pracovní obědy schůzkám s milencem. Po pracovní době už na ni čekal před zaměstnáním manžel s autem a domů odjeli zase jako vzorný pár…
Tohle jen tak namátkou, ale jsou toho desítky.:-)

Člověk není nikdy nevěrný jen tak, pro nic za nic, vždycky mu ve vztahu něco chybí. Moc „pěkné“ jsou případy, kdy si někdo bral druhého spíš, než z lásky, jen pro peníze nebo se brát „museli“… Tam to s nevěrou obvykle dlouho netrvá…
A pak je tu ještě ono pokušení v podobě krasavic (a charismatických mužů…:-) Jediný způsob, jak nemají šanci někoho „přebrat“, je chvíle, kdy je člověk skutečně tak zamilován, že stále nadšeně hovoří o svém partnerovi. Když je cítit zamilovanost a láska, případný „zájemce“ to brzy zabalí, neboť je dokonale otrávený – ale na to se neptáš.:-)

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

vsechny veci ktere jsi popsala navic sidi i sam sebe …nevim proc by se nemolhi lide rozejit kdyz jim to uz neklape …nebo je tady dalsi varianta a to kvuli detem se s manzelkou domluvit… ze uz jejich vztah nema cenu a ze budou mit kazdy jine partnery …ale netahat si je domu… zit spolu kvuli detem nez to pochopi v urcitem detskem veku muze problem u deti vyrustat bez jednoho rodice a tak toto reseni se mi zda OK ..je to na dyl nebudu to tady rozebirat …presne tento pripad znam osobne …je to pro deti mensi zlo …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

nejvíce to, co jej nejméně bavilo. Má už zkrátka nového „koníčka“ ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co třeba spánek?Za mlada jsem měl též jednu paní navíc a po skončení času na svého koníčka ( a nebo zkrácením toho času) jsem na úkor spánku byl za tou paní, nebo také z odpolední směny.Domů jsem přicházel ve 2–3 hodiny ráno a ráno jsem vstával v tu hodinu kdy jsem vstával normálně.
A vůbec to nebylo, jak píše badisko, kvůli tomu, že by to doma neklapalo.Té paní se nedostávalo sexu, zrovna tak mě.
A pokud se s tou paní navíc domluvíte na pravidlech, tak to funguje.
Žádné víkendy, žádný čas na úkor rodiny.Vše pouze v čase po pracovní době (odpolední) a nebo úo skončení svého koníčka (normálně bylo posezení s kamarády na pivu, takže jsem okradl toto posezení).
Doplňuji:
A co se držet při nevěřě tohoto:

  1. Nevěra není nenormální.Ne­normální je ve jménu nevěry rozbíjet,

    ubižovat, nebo dovolit ubližovat, zbavovat se povinností.

  2. Z toho vyplývá, kdo chce být nevěrný, musí být velice odpovědný.
  3. Nevěra, pokud už je, by se měla požívat jako čokoládový bonbon,

    nebo třeba vitamíny.Je sladká, může posílit, dodat sebevědomí

    nebo i léčit, ale sestavit si z toho jídelníček, žít jenom z toho,

    to nelze.

  4. Je přísloví:"Když do pekla tak na pěkným koni."Ke slovu pěkným

    bych ještě doplnil chytrým, nebo lépe, moudrým, či inteligntním.

    Jinými slovy, partner do nevěry za to musí stát po všech stránkách.

    Musí být schopen přijmout pravidla hry a musí pochopit, že nikdy

    nemůže stát na prvním místě.

Pokud je paní navíc rozumná, vždycky to funguje.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Stačí se podívat na film „Vrní, prchni“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s badiskem, že stranou jde všechno. Milenka může být velký časová problém.
Není ale potřeba hned se rozcházet. Je dost dvojic, kde on má milenku, ona milence a přesto nemají nejmenší zájem manželství ukončit. V jistém směru některým dvojicím takový život připadá zábavnější. Další partner zabrání nudě z manželského stereotypu.
Upřímně vzato, také bych to nesnesla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že časem, který tráví s milenkou šidí rodinu, děti,manželku, práci, přátele,koníčky ale i sebe. Vůbec ty lidi „obdivuji“, že dokáží lhát a podvádět manželku i děti. Musí to být pro ně velmi ponižující (manželku a děti). ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Záleží jak je milenka náročná. Ale asi ošidí vše, protože najednou se mu času nedostává. Nejvíce, ženu, děti, pak koníčky a naposled i zaměstnání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Neřeš co šidí, ale proč to dělá… 🙂 většinou k tomu vede nespokojenost ve vztahu. Jelikož je nespokojený, tak hledá uspokojení jinde… Je to přirozený proces. Nevěře se dá efektivně předejít v případě, že partneři spolu komunikují o všem co je trápí a jsou schopný se domluvit na něčem…

Nejčastější důvod nevěry je nedostatek sexu, nebo nějaké emocionální přehlížení.
Pokud je muži odpírán sex tak instinktivně půjde hledat jinam, protože pud rozmnožování stále funguje. Muž chce mít podvědomě co nejvíce potomků.

Jinak co nejvíc šidí? Všechno, hledají nejlepší příležitosti k tomu aktu. Čím lepší příležitost, tím větší šance. Nejvíce bude šidit tu ženu podle me, protože je nevěrný většinou z nějakého důvodu a ten důvod má většinou spojitost s tou partnerkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek