Miroslavst

Nevěra????

Byli jste někdy nevěrní?
Klidně odpovídejte, ničeho se nebojte. Vaše odpovědi budou anonymně předány vašim partnerům :D:D:D
Já ano, každou noc, kdyš sním :D

Nejlepší odpověď
quentos

neměl jsem zatím komu, takže ne – aspoň nějakou výhodu to má ;{)>

Další odpovědi
anonym

nebyla

panenka

Nebyla Miroslave

Bunnik

Nebyla. Ani nechci být.

Jahoda

Ne, nebyla. To bych se raději se současným mužem rozvedla (což nehrozí), než ho hnusně podvádět a následně ho ranit. Toto zapotřebí nemám.

kapka

Tak jestli to myslíte vážně s tou myšlenkou v diskusi, tak to asi ano, ale doopravdy nevěrná jsem nebyla nikdy. A jsem ráda, že tu takto neodpovídám sama, už jsem si připadala jako exot.

Michal

Tipnul jsem si od koho je otázka-nezmýlil jsem se.Já o ní sním ,ale i ve dne.Je tolik krásných pokušení,že jo?

BIGFOOT

Miroslavste,tak to tě lituju,když ani jedinou noc si nemůžeš lenout na břicho když ti pořád stojí:)))BIGFOOT O ženské nevěře mlčím,ale věrný muž byl rozhodně „Sarka Farka“ protože říkal:kdo se na mě jedním vočkem podívá…a ještě měl k tomu dvě bambitky.

ladyhawke

ano, kdysi. A byla to dobrá lekce do života, stačilo.

verka

…když sníš co???!

BENYTA

Malé bezvýznamné plus pro Vás – verko – !

BENYTA

Malé bezvýznamné plus pro Vás – verko – !

Miroslavst

ne co, ale o čem, o kom :D
Snít, nechám si zdát.

anonym

a co se počítá jeko nevěra?

Miroslavst

i myšlenka děvenko :D

anonym

jejda,mažu předchozí odpověd

Miroslavst

až tak? :D:D