Avatar uživatele
Kerynka

přítel mě už podruhý podvedl v podnapilém stavu sice se jedná jen o polibek ale já to beru jako nevěru ..

jak mu mám zase důvěřovat ? tentokrát mu už nehodlám jen tak odpustit !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

No a co budeš dělat,až přestane bumbat a bude se jen dívat po cizích ženách déle než je nutné?To bude taky nevěra?Nebo když bude jen s nějakou mluvit,třeba kvůli práci?
Když budeš hysterčit jen kvůli puse,tak co budeš dělat za deset let?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Když mu odpustit nehodláš, tak neodpouštěj. My s tím nic nenaděláme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Hlavně jestli to nebyl methanol!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

beru to tak, že jste ještě školáci… toto je součástí života, ách, kolik žen jsem políbil a nikdy mi to nikdo nevyčítal…
„Nevěra je sexuální, resp. milostný poměr s partnerem mimo manželství nebo též mimo jiný dlouhotrvající vážný vztah, s nímž se pojí slib věrnosti.“ do nevěry se nepočítá polibek a rozhodně, když políbil někoho tě nepodvedl… polibkem ukazujeme náklonost, mé kamarádky se normálně líbají a jsou heterosexuální kamarádky, také se s kamarádkama, když se po dlouhé době potkáme políbím, neni na tom nic špatného…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já bych se spíš pozastavila nad tím, zda nepije často.
Po druhé a podnapilej :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
patmull

No abych pravdu řekl – o něčem to možná vypovídá, já bych z toho taky nedělal bůhví jakou tragédii, ale přece jenom bych řekl, že člověk v opilosti toho kolikrát o sobě často za pár večerů dovede prozradit více než za 10 let :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Rychle od něj pryč!
A přeji ti, aby ti už nikdo nedal žádný polibek. Žádný pohled na tebe, prostě přestaň existovat pro ostatní muže.
Podle tvého popisu si pouze vybíjíš svoje mindráky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek