Pecka

Je lepší Láska nebo přátelství

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne

Láska se často vytratí,ale skuteční přátelé s Vámi zůstanou v dobrém i zlém.

Další odpovědi
Terryle

Ne

Blbě položená otázka.
Jednoznačně přátelství. Láska bez přátelství nevydrží, naopak to jde skvěle. Mám pár kamarádů – kluků, se kterýma nás nikdy láska nepojila, ale přátelství skoro na život a na smrt jo. A nic bych na tom neměnila.
Všechny moje lásky zařvaly a zůstaly po nich hlavně vzpomínky na to hnusný a bolavý. Po přátelstvích nikdy – i když některý skončily, bylo to pozvolna a jaksi přirozeně… a vzpomíná se na to hezký a dobrý. Teda aspoň já to tak mám.

poa.li

Ne

Přátelství je spojenectví, láska je pouto… Láska je euforie, přátelství je spokojenost… Láska je příjemná, přátelství nemůže být nepříjemné a bolestivé…atd.

BENYTA

Ne

pukula

Ne

lepší je přátelství věř mi mám super kámošku je nej na světě

anonym

Ne

Přátelství je někdy víc než láska......

SajmonModer

Ne

Samozřejmě, že přátelství to vydrží navěky!

Neonka

Ano

Pro mě je nejdůležitější partnerská láska, ale přátelé jsou pro mě také neodmyslitelní.

hanny 2

Ne

Přátelství,ale i to může někdy skončit.Znám pár případů.

MILUSCHKA

Ne

Co je lepší, jestli láska, či přátelství, nelze určit, alespoň z mého pohledu je obojí moc důležité a potřebné. Jedno bych neupřednostňovala před druhým, jelikož má obojí k sobě blízko…

aramah

Ne

quentos

špatně položená otázka, nedá se na ni odpovědět „ano“ nebo „ne“, jak je uvedeno v možnostech.
„Lepší“ není ani jedno. Bez lásky se nedá žít, bez přátelství taky ne. Není nic krásnějšího než láska, ale láska na rozdíl od přátelství ve většině případů není navěky.

Terryle

amen…