Avatar uživatele
Pecka

Je lepší Láska nebo přátelství

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, Terryle před 4810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Ne

Láska se často vytratí,ale skuteční přátelé s Vámi zůstanou v dobrém i zlém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ne

Blbě položená otázka.
Jednoznačně přátelství. Láska bez přátelství nevydrží, naopak to jde skvěle. Mám pár kamarádů – kluků, se kterýma nás nikdy láska nepojila, ale přátelství skoro na život a na smrt jo. A nic bych na tom neměnila.
Všechny moje lásky zařvaly a zůstaly po nich hlavně vzpomínky na to hnusný a bolavý. Po přátelstvích nikdy – i když některý skončily, bylo to pozvolna a jaksi přirozeně… a vzpomíná se na to hezký a dobrý. Teda aspoň já to tak mám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Ne

Přátelství je spojenectví, láska je pouto… Láska je euforie, přátelství je spokojenost… Láska je příjemná, přátelství nemůže být nepříjemné a bolestivé…atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pukula

Ne

lepší je přátelství věř mi mám super kámošku je nej na světě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Přátelství je někdy víc než láska......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Ne

Samozřejmě, že přátelství to vydrží navěky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Ano

Pro mě je nejdůležitější partnerská láska, ale přátelé jsou pro mě také neodmyslitelní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ne

Přátelství,ale i to může někdy skončit.Znám pár případů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILUSCHKA

Ne

Co je lepší, jestli láska, či přátelství, nelze určit, alespoň z mého pohledu je obojí moc důležité a potřebné. Jedno bych neupřednostňovala před druhým, jelikož má obojí k sobě blízko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

špatně položená otázka, nedá se na ni odpovědět „ano“ nebo „ne“, jak je uvedeno v možnostech.
„Lepší“ není ani jedno. Bez lásky se nedá žít, bez přátelství taky ne. Není nic krásnějšího než láska, ale láska na rozdíl od přátelství ve většině případů není navěky.

před 4810 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

amen…

před 4809 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek