Hakunamatata

Je lepší být nula mezi nulami nebo nula mezi jednickami?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že: „nula od nuly pojde“, tak se rozhodni, co vlastně chceš.
Uvědom si, že nula vyjadřuje nulovou hodnotu, čili NIC.

Další odpovědi
jirkajirka

Rozhodně je lepší být nula mezi nulami,husa mezi husami,slepice mezi slepicem,žena mezi ženami..........Než husa mezi králiky.

marci1

Z Vašich možností nula mezi nulami. Přece byste nechtěla zaostávat za ostatními. Ale nejlepší je být jednička mezi jedničkami ! 🙂

autacek

Nejlepší je být jednička mezi jedničkami,

protože ani být jednička mezi nulami není to pravé ořechové.

V otázce nabízené varianty vůbec nepřipadají v úvahu 🙂

anonym

Začni tím, že budeš spíš jednička mezi nulami 🙂

ponovotny

vrána k vráně sedá, takže pro většinu 0:0
doufám, že nejde o výzkumy pro zvyšování prodeje ;)

Mapel

Já se snažím být vždy jedničkou mezi jedničkami.

anonym

0 má velmi zvláštní postavení, nelze dělit, určuje desítky, stovky a další. Takže pro mne vede nula.

Reezo

já osobně bych se stal dvojkou, abych se odlišil od ostatních.

PatricieA

Nula mezi nulami. V této skupině se budeš cítit líp.

Psychotic

0 = 0. Matika nikdy nelže 🙂

FOX.IK

a vubec nejlepsi je bejt jednicka mezi nulami 😁