Rokio

Je horší Rokio, nebo průměrný zločinec?

  • Rokio má čistý opis z rejstříku trestů. Nikdy nebyl stíhán ani za spáchání přestupku.
  • Průměrný zločinec spáchal alespoň jeden zločin, tzv. úmyslný trestný čin, za který mu u soudu hrozí trest v minimální délce pět let.

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Rokio,

proč stále vkládáte osobní dotazy. Proč se považujete za zločince? Uvedené srovnání není vhodné.

Snad nechcete, abychom vám lichotili a chválili vás, tedy říkali to, co chcete slyšet?

Spíš byste se měl zamyslet nad svými otázkami, neopakovat je stále dokola.

Měl byste dávat větší pozor na přechodu, abyste neohrozil další chodce či řidiče. Nebo sám pak skončil v nemocnici. Určitě by nešlo o úmysl, ale i nepozornost či nedbalost může způsobit tragédii.

Víc uvažovat , je vidět, že přecházet bez rozmýšlení je pro vás nebezpečné,

Další odpovědi
Kelt

jiná odpověď

Jsi sobec a egoista. Proč se chceš touto cestou zviditelnit. A neustále se opakuješ. Takových, co mají čistý rejstřík je tady většina a nikdo to nezdůrazňuje. Kdyby tě to auto na přechodu porazilo, tak den dotaz dneska chápu, i když ti už bylo mnohokrát řečeno, abys s tím přestal. Myslíš si, že jsi vtipný, zajímavý? A to, že rád do někoho rýpeš a popichuješ a pak píšeš, že si ho vážíš, je trochu divné. Když malé dítě někomu nadává nebo mluví sprostě a slíbí, že to nebude dělat, tak se mu dá věřit. Předpokládal jsem u tebe určitou úctu, inteligenci a toleranci a myslím, že i většina lidí také.

anonym

jiná odpověď

Jak se to vezme… Třeba tady na odpovědích bych místo Rokia uvítal spíš průměrného zločince, je méně pravděpodobně že bude mít chuť ptát se na stále totež jen jinými slovy znovu a znovu a znovu donekonečna

led

jiná odpověď

Rokio je nebezpečný svojimi úmyselnými otázkami 🙂
Jeho otázky silne vplývajú na duševné zdravie svojich čitateľov.

Gus_Fring

horší je Rokio

Průměrný zločinec není otravný a hloupý.