Kepler

Je dobré kout železo, dokud si ostatní myslí, že je ještě žhavé?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je mi jasné, CO myslíš tím svým „železem“ (ještě k tomu „roz/nažhaveným“) a co myslíš tím jeho „kutím“!
PRASÁKU CHLÍVNÝ!
Ani v tomhle počasí se nemůžeš povznést do nějakých vyšších duchovních sfér? Hmm, no jo, já vím. NEMŮŽEŠ! ;) :D :D ;)

Další odpovědi
zjentek

Nevíme. Hvězdička za PERFEKTNĚ formulovanou otázku. (;

Kelt

Každý kov se má kout, nebo zpracovávat ve stavu, kdy je schopen zpracování. To neplatí jen pro železo. A nezáleží na to, co si myslí ostatní, ale na vlastním posouzení situace.

Kepler

Kelt: myšleno obrazně, je to parafrázované přísloví