jirka F

Je dnes na linkách a podobně už automat?

Volal jsem na krizovou linku automat volám na linky operátorů automat to už člověk nemůže si promluvit s člověkem?

Nejlepší odpověď
zjentek

Situace je mnohem tragičtější. Automat začíná být rychle nahrazován robotem, který komunikuje verbálně, čili normálně hlasem 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️. Bůh nám buď milostiv.

Další odpovědi
Filip84

Zajímavé je, že kdykoli já volám na linku, vždycky se tomu živýmu operátorovi dovolám. Prostě tomu AI robotu opakuju pořád dokolečka dokola „spoj operátora – živého!“, až to udělá.

Čím to, asi, tak může být: já se dovolám na linku a dovolám se živýmu operátorovi. Ty se dovoláš na linku a nedovoláš se živýmu operátorovi. Že by:

  • „rukama“, že jsi gramla, neodpovídáš správně, nemačkáš příslušný číslo, abys byl spojen s operátorem atp.?
  • už Tě znají a nechtějí Tě poslouchat (se jim nedivím – ani prase s Tebou nevydrží, ani to prase! 🙄)?
  • voláš na špatný linky?

Zase se stěžuješ! Zase! Namísto abys šel, vytáhl si hlavu ze zadku a poradil si! 🙄👿