Marty Koller

Je brzo, nebo ne, abych popřál předem mým přátelům na internetu veselé Vánoce a šťastný nový rok?

Odpovědi
paul1

Myslím, že ne. Já už jsem začal a to i z důvodu, abych na někoho nezapoměl.

jirka F

Ne není, ale s tím novým rokem mohls počkat do silvestra. Ale co už taky ti přeji hezké prožití vánočních svátků.😁😃

zjentek

Chystáš se někam pryč? Vždyť máš ještě celých 10 dní! Nic nepokazíš, když popřeješ klidně i MEZI SVÁTKY.

To takhle nastoupí nový mukl do věznice a když se ve sprše předkloní, profesně staršímu svalnatýmu muklovi za ním neuteče, že má na jedný půlce zadku vytetovaný nazdobený stromek a na tý druhý ohňostroj. A tak bez zaváhání pronese: hm, asi se stavím mezi svátky!