TheDumpling

Je aktuálně v pořádku jít si zahrát fotbal v 5 lidech?

Chtěl bych se pozeptat, zda je v pořádku, aby si šla skupinka 5ti lidí zahrát fotbal. Nevím, jak to s těmi opatřeními aktuálně je, takže se radši ptám. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
hapiky

V pěti lidech? Dva brankáři a dva proti jednomu?

Gonfaloniér

Popravdě nevím, ale asi jo. Myslím, že sport je povolený – i amatérský (ale do určitého počtu hráčů a bez diváků). Tedy na hřišti, myslím, že třeba zaběhat si člověk může jít (ale ne po deváté večer).
Možná přijde ne to i kam jdete… na venkovní hřiště, někam do tělocvičny. Ale i tak by to asi mělo být povoleno.

hapiky… Co na tom? Můžou se střídat. Navíc fotbal se dá hrát různě a můžou i bez pravidel nebo podle sebe. Někteří hrají fotbal ve skupince všichni proti všem, tedy že se každý za sebe snaží dát gól (do jediné brány). Variant můžeš mít víc, zcela bez obránců atd.
Možná taky myslí jednoho jako rozhodčího..

JájsemRaibek

Není to v pořádku, jelikož v době mezi 5:00 a 20:59 je povoleno pouze cesta do práce, k lékaři, nezbytný nákup, k vyřízení nezbytných úředních formalit a k procházkám do přírody.
Není dovoleno se setkávat s více jak dvěmi osobami, pokud nejsou z jedné domácnosti a ne blíže jak dva metry.
Takže fotbal povolen není a jak bys to chtěl hrát, když bys musel dodržet rozestup?