Kepler

Je 1. duben jediný den v roce, kdy lidé hledí na informace v médiích s podezřením?

V Averbury, kde se nachází starověký kamenný kruh, se musí 2× do roka přesouvat jeden z dvanácti kamenů v souvislosti se změnou času https://www.ntsou­thwest.co.uk/2014/04/­putting-the-clock-forward-at-avebury-stone-circle/#more-4759 Doufejme, že naši politici využijí nabídky Bruselu. Dosť už bolo letného času!

Konečně smysluplná inovace pro leváky! Legendární hamburger Whopper obsahuje tytéž ingredience jako normální Whopper, jen byly pootočeny o 180 stupňů. Tak tomu se říká přínos, pro diskriminované menšiny! Vezmeme si z tohoto počinu příklad? Kdy se už konečně u nás začnou vyrábět talíře a příbory pro leváky?

Nejlepší odpověď
zeeue

Jde spíš o to jak kteří lidé :) někteří sežerou vše i toho 1.dubna, jiní jsou nedůvěřiví vůči všemu každý den v roce.

Další odpovědi
aliendrone

Může to tak být, především záleží na nátuře a hlavně na životními zkušenostmi naučeném přístupu k podávaným informacím. Plyne z toho, že např. existují jedinci, kteří informace sdělované 1.dubna mají v mnohem větší oblibě, protože je REÁLNÁ ŠANCE, že to co se ti snaží sdělit je jen joke. ;)

Prostě si něco přečtou a řeknou si – to přeci NEMŮŽOU myslet vážně… ahá, je apríl, no dobře! A s úlevou pokračují ve čtení. Klidu v duši vadí jen to, že apríl je pouze jednou do roka, jakkoliv to i jindy z podávaných informací/zpráv vypadá, že je CELOROČNĚ. ;) :D :D

ivzez

Obávám se, že pro některé lidi není ani 1. duben dnem, kdy by na informace
v médiích pohlíželi kriticky nebo by použili přístup „Důvěřuj, ale prověřuj.“