kapka

Jde to i jinak…

Nedávno tu byla otázka od bobánka, kde bylo video z podivného „tréninku“ parkurového koně. Tak bych chtěla uživatelům trochu vylepšit náladu tímto videem http://www.you­tube.com/watch?v=oH­QczRbBHxI
Jak se Vám to líbí? Co vy na to?

Odpovědi
panenka

Toto se mi kapko moc líbí je to supr dvojka 🙂

led

Krásne, bol vidieť aj úsmev a radosť v očiach (oboch zúčastnených), vzájomná spolupráca a priateľstvo

iceT

Paráda,samozřej­mě,že to jde i jinak a bez používání biče a kopanců.Alespon je vidět,že kůn i jezdec mají radost z tělocviku a koníka to snad i baví.Takhle nějak myslím by měl vypadat vztah mezi člověkem a jeho zvířetem.

ReHu

Na 1. pohled je vidět láska a porozumění.
Jen mě stále ještě mrzí, že video s tou cvičitelkou bylo zveřejněno až nyní a přitom bylo 1,5 roku staré. Takže se pravděpobně takto chovala celou tu dobu a nikdo nic nedělal. Až teď.