Gus_Fring

Jde nějak zrychlit metabolismus, že dosáhnu toho, že budu moci jíst tolik jako hubení, kteří se ládují sladkým?

Určitě znáte lidi, kteří prostě jedí, co chtějí a nepřiberou. Jsou to ektomorfové a většinou to lidé svádí na rychlý metabolismus. Tak jak mít také rychlý metabolismus?

Odpovědi
Ametyst

Příroda se někdy dá přelstít: žvýkačka definitivně zrychlí trávení a navodí dřív pocit hladu.

registrujse

Nelze to v takové míře, jak si to představuješ, ale stále můžeš spalovat pohybem nebo cvičením víc než kolik energie přijmeš

aliendrone

Moc nechápu, PROČ chceš víc ŽRÁT?!? Věř mi, i když gáblík (pokud je dobrý) přináší požitek, tak i 5tihvězdičkový michelinský chef neukuchtí jídlo, které by se dalo porovnávat s potěšením, jež ti poskytne prachobyčejná babuchen!

A jestli bude DOBRÁ, tak mi věř, že se budeš cítit jako po 12 kolech v ringu (ale s bonusem > NEBUDE to bolet)! A o míru konzumace následně také nebudeš muset mít strach – sežereš co ti přijde pod pazouru (a budeš rád, když to bude stačit). ;)

Takže neutrácej prachy za žrádlo (stejně je po něm leda tak víš co ;) :D), když je můžeš utratit LÉPE. Ostatně i další faktory jsou nezanedbatelné, např. udržování fyzické kondice. Tudíž přestaň číst hovadiny o tom „jak správně a zdravě žít“ a používej vlastní hlavu. Vím, že to neděláš, protože jinak bys na tohle přišel tak nějak SÁM OD SEBE – není k tomu potřeba závratné IQ. ;) :D :D

da ny

Jde.
Také jde „dokonale zničit“ si svůj metabolismus.
Chce to trochu informací, zdravého rozumu atd. Jak zde již bylo naznačeno.
Ano a znám takové jen 2 lidi z desítek až stovek jiných.
Ne každý štíhlý člověk se bezedně láduje a ještě sladkostmi. Není mnoho těch, kteří mají to štěstí a „poruchu metabolismu“.
Většina štíhlých lidí „zdravě“ jí, cvičí. Mají svou stravovací filozofii 😁 Sladké pečivo pak mnoho nejí (a také vůbec). Pokud se občas nacpou, obvykle jinde na stravě uberou. Ale to už Vy třeba nevidíte.