Brozma

Jakým letadlem jste letěli?

Letěli jste někam letadlem? Jakým?
Hlasujte v anketě a napište mi kam jste letěli nebo pokud jste letěli vyhlídkový let jakou krajinu jste pozorovali.
(V anketě jsou uvedena letadla kterým jste mohli letět)
Doplňuji:
Nezapomeňte mi také napsat jaké letadlo to bylo. A pište mi jen ti co někam letěli.

Nejlepší odpověď
beer

Tupolev TU154 a jiné typy

I tato otázka se zde již řešila:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%C3%BDm%20le­tadlem%20jste%­20let%C4%9Bli

Další odpovědi
led

Jiné Letadlo

Za tie roky to bolo od „takto maličkého“ po „takéto obrovské“ lietadlo a letela som na všetky svetové strany. Nemôžem rozpisovať – aj druhí sem chcú písať.
…ale dobrovoľne priznám – pestujem služobnú turistiku

kelley

Boeing 737,747 a jiné typy

Doplňuji:
Praha – Tenerife (Kanáry) a Praha – Kalamata (Řecko), tam i zpět Boeing 737–400. Kamarád mi pořád slibuje Cessnu, když už si udělal ten pilotní průkaz, ale zatím skutek utek… ☹

Bičiště

Jiné Letadlo

Doplňuji:
IL 62

radce

Jiné Letadlo

Čmelák
Podrobnosti už jsem zde psal…

anonym

Boeing 737,747 a jiné typy

Boeining 737 na trase Londýn – Lusaka, a nevím jaké letadlo létá na vnitrostátních letech (matně si pamatuji, že to měl být švédský výrobce, takže nejspíše Saab, ale typ si nepamatuji), letadla na trase Praha-Amsterdam a Praha – Londýn si vůbec nepamatuji. Jako žena jsem si spíš všímala vybavení, ochoty personálu a kvality služeb.

Rocker

Jiné Letadlo

Doplňuji:
Ještě jsem neletěl

Funna

Airbus A380,A320 a jiné typy

a ta sportovní ani nepočítám…v nich je to teprve sranda, když nevyjde počasí…ale divné je, že jsem se bála jen v tom dopravním .-)

Sůwa

Jiné Letadlo

Mimo jiné i děsným „létajícím autobusem“ IL 14 ( nebo snad dokonce Dakota ) do Popradu, s mezipřistáním v Bratislavě. V Popradu byla krátká runway, větší letadla tam přistát nemohla 🙂

Emefej

Jiné Letadlo

Letěl jsem řadou typů, nejstarší byla Dakota DC-3 z roku 1944. V roce 2003 jsem s ní letěl na lince Valparaiso – Punta Arenas (Chile).

zjentek

Jiné Letadlo

před 20ti lety jsem letěl v Happyline,to bylo ve volfsbergu v rakousku a pak jsem ještě letěl ve For you,ale to už bylo v čr,v břeclavi. To byla v té době skvělá letadla,udělal jsem na tom cca 160litrů. ..a pak mi to ty k.. zdanili,po dvou letech! Tož tak..
Doplňuji:
Pardon- ne udělal,ale uletěl. Tož tak k létání

Banan1

Boeing 737,747 a jiné typy

Neptej se jakým letadlem kdo letěl, ale jakým poletí …

Zdroj: www.cestujlevne.com