Kepler

Jaký vydáváte zvuk či slova při nenadálém překvapení?

Ať už je to překvapení příjemné, nebo nepříjemné.

Odpovědi
aliendrone

Jiné, popište!

Nenadálé překvapení? To je DOST široká oblast, takže reakce bývají RŮZNÉ.
Jedna věc je překvapit sám sebe a nenadále se při zatloukání hřebíků praštit kladivem do pazoury a úplně jiná je sledovat ženu, kterak jede na koni a nenadále/překvapivě při tom spadne z postele, to snad chápeš. ;) :D :D

Školníšprtka

Jiné, popište!

Ty vogo!
Ale,záleží na situaci 😉

jirka F

Jiné, popište!

Tývogo

Tabea

Jejda!

NoFear

No to mně pos....!

Ve chvílích překvapení zachovávám status quo sociopata. Poker face.
--_--
Nebo vyprsknu smíchy.
V případě nelegračního překvapení, kdy ani nedokážu udržet status quo sociopata a doopravdy mě něco překvapí, tak „jen zírám.“ S otevřenou pusou.
°O°

Co jsem registroval u jiných (a nejen mladých) na na všechny druhy překvapení reagují vulgaritami, kdy často protahují některou samohlásku. Holky a ženy někdy zapiští (až se člověk lekne).

elkon

Jiné, popište!

Žádný, maximálně kdyby to bylo tak na infarkt, tak si odplivnu.

marci1

Jiné, popište!

Normálně, né? : jééé, ty jo, ty bláho, Kristova noho (odposloucháno z filmu), valím bulvy, to teda čučím, ap. 🙂

Pepa25

Jiné, popište!

Ty jooo! Fíha! Doprčic!

Kelt

Jiné, popište!

Nezáleží na tom, co říkáš, ale jak to říkáš. Slova tvoří jen 7 % obsahu, takový tón vypoví 5 x více. Například lupič v bance , který by si zpíval – Dnes banku vyloupím na melodii Kávu si osladím, by asi nepůsobil přesvědčivě. Takže jestli budeš oslavovat dobytek, zatáčky, ukazovací zájmena, je to jedno. Taky záleží na konkrétní situaci. Něco jiného například při fotbale, kdy z metru přestřelí hráč branku a jiná situace by nastala, kdyby tě v pokoji čekala sicilská mafie.

zjentek

Jiné, popište!

Příjemné: Páni!
Nepříjemné: Páni! Já se posral!

paul1

Jiné, popište!

Do háje, krucipísek a jiné, nehodící se k zveřejnění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

alien: jo, to známe. Jak psal jeden dochtor z rychlé lékařské pomoci: při jízdě na koni spadla z postele a přivodola si trauma dolní končetiny. Zatímco koni se velice ulevilo…