OSHO

Jaký to má smysl, když v Praze často někdo proti něčemu protestuje?

Stovky lidí dneska zase pochodují Prahou na podporu Palestinců, to nepochopili že každá akce má za následek reakci, komu není rady tomu není pomoci.
Zdroj
Novinky cz

Nejlepší odpověď
Disraeli

Demonstrace na podporu Palestiny má smysl asi jako demonstrace za Izrael nebo jakákoli jiná… žádný.
Demonstruje se tak akorát lidská hloupost a dává průchod stádové mentalitě a chování.

Další odpovědi
jirka F

Jsou přesvědčeni že dělají dobrou věc. Takže asi tak.🙄

Roman71

Zjevně proto, že hlavní město ČR je vnímáno jako centrum dění v republice a také proto, že se tím třeba něco změní.

@zjentek: Stodolní ulice nejvíc, že? Tam se po setmění dějí věci!!! 😁 Není zač.

zjentek

No tak dobře že z druhé strany dnes nepochodují Prahou další stovky lidí na podporu Židů… Jak píše Disraeli. Ovšem velikou pravdu má i Jirka kakao. Totiž vše je zde o přesvědčení. Pokud jsme přesvědčeni že koryta řek zde vyhloubili Bozi, nikoli voda, máme v tom jasno. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Pokud mi včera muslimský uprchlík (žena) plakal na rameni protože dle jeho vyjádření upřímnými bolestivými slovy v slzách Židé v období za poslední tři roky až do tohoto vyhroceného konfliktu v pásmu Gazy nelítostně zabíjeli v průměru deset Palestinců (vesměs) denně (!!!), tak o tom já vím kulový, jen poslouchám a nevěřícně kroutím hlavou nad jeho smutkem což ještě umocňuje shodná výpověď opodál stojícího zoufalého Turka. Děkuju.

@roman71: OSTRAVA!!! je nejvíc! Děkuju.