Jaký telefon si vybrat ? a PROČ ???

Mám dotaz jaký z uvedených telefonu níže by jste preferovali Vy, PROČ ?: Nokia N9, Iphone 4 (5)?, Sony Ericsson Xperia active, HTC EVO 3D, (jiný – jaký)-dotykový…:)

Nejlepší odpověď
tom004

Takové otázky,jsou tu,každý den.Zeptej se,modré lišty,tam je odpovědí,víc,než d­ost.

Další odpovědi
MrGandy

Samsung galaxy S2

SuperAMOLED displej se může pochlubit úhlopříčkou 4,3 palce, rozlišením 800 × 480 bodů, skvělou citlivostí na dotyky a velmi dobrou čitelností za všech světelných podmínek.

Zdroj: http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm