jirka F

Jaký stupeň kyselosti preferujete u okurek nakládaček?

hlasujte v anketě od 1= nekyselá až 10= těžce kyselá

Nejlepší odpověď
Drap

10= těžce kyselá

Špatná anketa! Chybí jiná možnost! U každého je málo kyselá jinak kyselá, pro někoho málo, pro někoho hodně. Jak zjistím který stupeň je odtud potud? Okurky mám rád tak akorát, jak je dělá manželka. To je ta kyselost, která mně vyhovuje. Stav se a dám ti ochutnat, aspoň se dozvím, zda jsou málo kyselé, středně kyselé, nebo dokonce těžce kyselé.

Další odpovědi
paul1

5-9=středně kyselá

Mám rád spíše sladkokyselé.

Kepler

1-5=málo kyselá

Jsem náchylný na překyselení žaludku a nakládané okurky vlastně ani nejím.

GM

1-5=málo kyselá

Na 0,7 l láhev 0,5 dl octa.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Stupnice kyselosti je 1–14 pH. Nejde ani tak o kyselost jako o ostatní ingredience. Anketa hodná třetího ročníku zákl. školy po půlroční distanční výuce.

elkon

Sladkokyselé s medem.