Avatar uživatele
gulag

Jaky stat a narod vas nejvice fascinuje ? A proc tomu tak je ?

Ja jsem nejvice unesen z Ruska. Mistni obyvatele dost dobre vedi, jake zlo muze zpusobit kapitalismus a pravice a USA. Libi se mi, ze Putin neni jen nejaka loutka, kterou tahaji za nitky velkoteroriste jako Barrack Obama, ale ma velice dulezite a v politice dominantni postaveni.

Krom toho Ruska velmi vzkveta, coz je samozrejme dano levicovou mentalitou naroda a temer nulovou korupci.

A jaky je vas oblibeny stat a narod ?
Doplňuji:
Prosim o seriozni odpovedi, ktere se tykaji tohoto temata.

Pokud mate nejaky komplex z mistnich trollu a kazdeho levicaka oznacujete za provokatera, tak mi nezbyde nic jineho nez, ze budu od tedka kazdej osobni utok hlasit adminum.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: gulag

Zajímavá 0 před 3609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Mě nefascinuje žádný stát ani národ. Mám svůj rozum a nechápu, proč bych měl být z někoho pos*aný. A že speciálně mluvíš o Rusku, tak Rusko, to mi ani u p*dele nevisí. Mimochodem – nulová korupce v Rusku? Ty jsi spadl z jahody na hřbet, že?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Jak dlouho jsi v Rusku žil, že to tak dobře znáš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-oblibeny-stat-a-narod
Podobná provokativní otázka tu už byla.
Doplňuji:
Mám dojem že jsi reinkarnovaný krftwrk.

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a pak jsi se probudil odkopanej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Stačí se podívat odkud kam se lidé nejvíce stěhují, nebo dokonce emigrují a rozhodně to v převážné většině nebudou obyvatelé z kapitalistického světa do zemí pod vedením komunistů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Díky Gorbačovi padl komunismus. Rusko neni muj favorit. Co se tam nyní děje, je za hranicí toleratnosti. Ukrajina chce do EU a Putin ji chce mít v područí. Rusko a Asie chce oponovat EU vytvořením rukoasijskym společenstvím.
-
Je USA, EU co b oponovatel USA a pak, pokud to projde, Rusko+Asie
Doplňuji:
Jo, mám rád narod, který nás vysplouchl v '39, ale jako politik byych asi udelal to same.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

môžeme byť fascinovaní ktorýmkoľvek národon, štátom – je to pohľad zvonka, po naštudovaní histórie a sledovaní súčasnej situácie sa náš pohľad môže meniť.

keď som sa presťahoval na ostrovy, fascinovalo ma mnoho vecí – od cien až po promtné upratanie mesta po horúčke sobotňajšej noci (pravidelne sa tak deje víkend čo víkend), nemožnosť cestovania načierno, tolerancia i xenofóbia (až rasizmus), neexistencia domácej kuchyne, chodenie v topánkach až ku posteli a mnoho iného.

zvykol som si, chodím sa fascinovať na ostrovy stredozemného mora.

ad rusko:
rusko je historicky krajina moci jedného človeka. z toho vyplýva i boj medzi riťolezmi vládnucej garnitúre, samozrejme hierarchicky.

na druhej strane treba priznať, že vládcovia zabezpečujú plebsu potreby i zábavu – alkohol a tabak je lacný, drogová scéna sa veselo rozrastá, nepohodlní oligarchovia sú posielaní po monšterprocesoch na sibír (aha, i mocní sú postihnuteľní!), poskytuje sa politický azyl každému, kto popľuje západný systém (od hercov až po predajných úradníkov) … proste, rozdeľuj a panuj. to iba tak v skratke.

takže to nie je také jednoduché – fascinácia na prvý pohľad je úžasná, po druhom a ďalšom pohľade uvidíme i tú špinu v kútoch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kesim

Rusko je velmi zkorumpovaná země. Rusko nezkvétá, a kdyby tak ne kvuli levici. V SSSR za Stalina zemřelo v gulazích několik mil. lidí. Putin se chová podobně jako Stalin......To, co si napsal je s prominutím jedna velká blbost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gulag

Nazdar Bazar > prosimte popis mi tvoje myslenove pochody o tom, ze jsem krftwrk.

No na tom odkazu, kde byla podobna otazka psal nejaky pravicak88. Tam bych pochopil, ze jsem reinkarnovany pravicak88, ale proc krftwrl ?

před 3609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek