Aaron

Neumim limitovat svojí agresivitu, proč tomu tak je?

Po nějaké době když mi něco nejde, tak chytnu pořádnej „rage“. Bejvám naštvaný kvůli kolikrát i hovadinám, ale nemůžu si pomoct. Mám prostě chut se všim ihned mlátit i když vim, že bych toho litoval v další okamžik. Nevíte co s tim, nebo čim to je?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Si nějaké chabrus na nervy. Měl by sis podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Uč se sebeovládání. Než „vypěníš“ počítej do deseti. A když Ti něco nejde, případně něco zkazíš, tak si řekni „Žádný učený z nebe nespadl“ a „Kdo nic nedělá, nic nezkazí“. A sprostá nadávka (občas), taky někdy pomůže se odreagovat. Konzultace s psychologem může taky pomoct, ale tenhle problém jde řešit i touto „svépomocí“.:-)))

annas

Čím to může být? To nevíme, protože vás neznáme, jak žijete, v jakém prostředí, mezi jakými lidmi atd.

Obecně se tvrdí, že agresivita je výrazem bezmoci. Možná jste zažil něco v dětství, to se na vás podepsalo. Nebo se bojíte, aby vám někdo nepřikazoval. neovládal vás, takže je to vaše obrana, byť nepříjemná pro okolí. vám se na chvíli uleví, ale za cenu zhoršeného zdraví – zvýšíte si krevní tlak. Když vás něco vytočí, zkuste obrátit v žert a smát se …

Pokud sám své chování nezvládáte, obraťte se na odborníka, tedy psychologa..

Zamyslete se, nezažil-li jste nějaké trauma. Nebo se zeptat někoho z vaší rodiny na chování některých příbuzných, i zde mohou být genetické kořeny vaší zloby.

Zkuste si pročíst článek.
http://www.bi­orevue.cz/zdra­vi/jak-se-zbavit-agrese-#.WRAQyNxKncs

Alesh

je to pohlavím a věkem… pomůže jedna jednoduchá věc, pořádně si naložit fyzické aktivity

Drap

Navštiv psychologa. Ten to s tebou během dvou, tří návštěv vyřeší.

pepe88

Bud rád,využij toho neboli zneužij agrese ve svůj prospěch nejlépe fyzickým sportem.

Kepler

Zřejmě v tobě doutná jakási vnitřní nespokojenost, zkus se zaměřovat na věci, které ti jdou, snad ti to pomůže k lepší vyrovnanosti. Jinak nějaké to peprné slovo určitě pomůže, odventilovat se je nutné. Nauč se nadávat maďarsky, zní to nádherně!

nyjono

Souhlas s Alesh.