pravicak88

Jaky je vas oblibeny stat a narod ?

U me jednoznacne nemci. At uz kvuli jejich vyvynutejsi mentalite, tak i proto, ze maji dosti specificky jazyk > kdyz promluvi nemec, kazdy pozma ze je z nemecka. Kdezto cestina je snadno zamenitelna s polstinou, rustinou atd.

A stat pochopitelne nemecko.

Nejlepší odpověď

Malem jsem ti odpovedel, ale pak jsem se podival na nick a pochopil… dalsi provokater. s blbyma otazkama.

Další odpovědi
anonym

Česko a jeho obyvatelé…
Už třeba jen proto, že Česko (jakožto stát) a mentalitu jeho obyvatel znám nejlépe.
😁
Oblíbit si něco/někoho na základě neznalosti je zpozdilé…
😛
___
BTW – rozeznáš jednotlivé německé dialekty??
Pokud ne, jen ´plácáš´. Nesmysly.

Mirdas

Národ Francouzi a stát Norsko na základě osobních zkušeností.
Ovšem Čechem jsem rád, přestože to někdy bolí.

anonym

Francie, i přes Odpor EU vystěhovává nepřizpůsobivé zpět do jejich domoviny.

petra15

Mým tajným favoritem je Portugalsko. Byla jsem uz kdovíkde, ale ta mentalita…super.

Kelt

Irsko a Irové, i když málokdo umí irsky. Spíš se používá angličtina. A určitě bych našel i jiné státy. Hlavně když mluví vlastním jazykem a jsou osobití. Němce zrovna nemusím, jejich chování ve Španělsku bylo hrozné.

marci1

Všechny státy a národy. 🙂

arygnoc

no, fandil som československu – ale keďže ho už niet, stal sa zo mňa svetobežník.
ľudia sú všade fajn aj zlí.

a nemci?
nikde ich nemajú radi.
leda tak holé lebky ich milujú, ale u tých platí – nič na hlave, nič v hlave.

anonym

arygnoc, díky za poklonu, taky nemám nic na hlavě 😁

petra15

pravicak88
a co na to tvoji kamarádi (z tvé bandy), kterí tu jsou toho názoru, ze nemcina je „nejhnusnejsím jazykem“ – a to mi (a ostatním)hnulo zlucí…ono psát si muzes, co chces, právo na to más, zakazovat ti nic nechci, ale my ti pak jen musíme dávat kontra, aby se ti rozsíril obzor…