zjentek

Jaký smysl má pití ochucených nápojů ve chvílích, kdy má člověk STRAŠNOU žízeň?

Přece když je žízeň jaxfiň a dělá se jen takové to glogloglo, tak se to pití vlastně na pohárcích ani neohřeje a tím pádem, jak se může vychutnat? A proč se budu sytit ochuceným, které nevychutnám? není to napalici? Gloglogloglo a pořádně necítím ani sladkou, ani kyselou, nic. Takže jaký jiný smysl to má? Bo vidím lidi hodně pít ochucené z „ochucených“ PETek, když jsou zpocení 🤷‍♂️

(Podle mýho se ochucený nápoj jen tak pocucává a má navazovat pocit blahobytu.)

Odpovědi
Sameotazky

Seš blbej 🤷‍♀️

aliendrone

Pokud máš opravdu „STRAŠNOU žízeň“, tak to má VELKÝ smysl.
Víš, pitím tu žízeň „uhasiš“ a věř mi, že fakt „nedostatečného vychutnání si nápoje“ je POZITIVUM. No jen si představ tutéž situaci a místo toho nápoje BLÁTIVOU KALUŽ a zjentka s tabletou Dikacidu! Byls na vojně, doufám. ;) :D :D
https://www.sba­zar.cz/77PK/de­tail/105405946-dikacid-armadni-tablety-pouzivane-na-upravu-vody