jirka F

Jaký slovní výrok nebo hlášku jste použili/používáte, když vám něco upadlo/upadne na zem?

Ať už jde o mouku, sklenici ,talíř atd.

Upozornění:Tato otázka se velmi podobá otázce Keplera.Nemá s ní však nic společného.Kepler se ptal na nejkurioznější nehody a já se ptám na hlášky slovní výroky.Když vám něco upadne na zem?

Nejlepší odpověď
hapiky

Obvykle expresivně, ale to by tady asi neprošlo tak raději „Do háje s gravitací“!

Další odpovědi
Kepler

Většinou jen suše konstantuju: „Až na zem…“. Pokud mi to spadne na nohu, nebo se to rozbije, to výrazivo se tady nesmí uveřejnit. Většinou je z oblasti gynekologie nebo erotických služeb. Prý ale, když spadne na zem baňka s nitroglycerinem, nikdo ani necekne.

Rokio

Kurnik šopa.

Edison

„Odtamtud to už nespadne…“, „proč (mi) to házíš po zemi…“, a pod.

aliendrone

Podobně jako Edison > „proč (mi) to házíš po zemi…“

Aliendrone chyby NEDĚLÁ, takže to musí odskákat někdo jiný (pokud je po ruce). ;) :D :D
Pokud není, tak je to pochopitelně s alespoň 10s nepublikovatelným komentářem, ovšem jinak naprosto v klídku – podobně jako Luboš opravující Lakatoše. ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4fzR4n6o_UE

Mc Merkurion

… ***** nebo ******* či ***, někdy i *** ***** …
… jak mohu odpovědět, aby mne nesmázli pro vulgaritu ??? … zeptej se na něco, na co mohu slušně odpovědět …

jirka F

Otázku jsem raději uzavřel dříve ještě by se uživatelé nakonec pohádali.

jirka F

aliendrone sice mě video příjde trochu více sprosté ale zasmál jsem se až mě všechno bolí ;).

Edison

Já teda zásadně průšvihy házím na někoho, kdo není po ruce. On by se mohl začít bránit a to je neefektivní. 😁

aliendrone

Edison >>> Sakra – to je vymazlenější metoda, než ta moje. OKAMŽITĚ ji adoptuji za svou! ;) :D :D

Edison

Nejsem autor.. To naši politici… „To já nic, to padlament…“ 😁

To videjo je profláklé.. jako servisák to znám z paměti a používám veeeelmi často… 😁

Zde lepčí zpracování: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=biBJ-nsCkco

Občas si šlověk může i udělat při takhle podělaný práci i bebino: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_AfOFvT7tQ4

Edison

Kurňa, to bebino je nějaký zkrouhlý: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pcPIIlx-QLY