Danina65

Jaký předmět na podlaze temného dětského pokoje považujete za nejhorší?

Pokud jdete do pokojíku kontrolovat malé dítě, který předmět pod vaší bosou nohou vás bezpečně přivede do varu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jiná možnost, popište

Mohu napsat i živé zvíře?
Pro mě by to byl jistě pavouk spadlý ze stěny,
nebo zasmrádlá plínka s plným obsahem 😁

Další odpovědi
gecco

Jiná možnost, popište

Hrábě…
😉
A to nekecám, kam se hrabe lego (etc.)…
😉
Takové to dětské ´nářadí´ koupí dětem jenom holý b*bec a nebo hodný příbuzný…

Hans51

Kostička Lego, Duplo

Kostička Lego, Duplo ⇒ čisté zlo!

rouzi

Kostička Lego, Duplo

.

Vroudenspil

Jiná možnost, popište

Cínový Vojáčci ..

UltraFan

Kostička Lego, Duplo

Samozřejmě brácha tyhle blbosti má a když na to šlapnu bos, tak je to fakt bolest 😁

vlk.1408

Pokojík je vždy vzorně uklizen

Ještě se mi snad nestalo, že bych v pokojíku na něco šlápla.

GM

Kostička Lego, Duplo

gecco

Briketko – pavouk by mi nevadil (já je i choval), spíš by mi bylo líto, že jsem jej zašlápl…
A pokud jde o tu plínu – to´s ještě nezkusila, když se snažíš jít potichu zkontrolovat dítě, násadu hrabiček vraženou v rozkroku (a ty dětský mají zrovna tu správnou délku násady)…
To bys to dítě rovnou nejraději tiše zabila…
😉

briketka10

Ty hrabičky můj synovec asi neměl víš a toho
pavouka jsem fakt zašlápla a měla jsem málem
infarkt (mám z nich hrůzu) to přece víš tu plenu
tam hodil sám asi schválně. Byl to malej zlobivka 😁

briketka10

Ty hrabičky můj synovec asi neměl víš a toho
pavouka jsem fakt zašlápla a měla jsem málem
infarkt (mám z nich hrůzu) to přece víš tu plenu
tam hodil sám asi schválně. Byl to malej zlobivka 😁