MacChill

Jaký operační systém pro mobily je podle vás nejlepší?

Nejlepší odpověď
barnajka

Android

S jiným nemám osobní zkušenost, ale neva – s tím, co mám, jsem spokojená: Android šlape jako hodinky :)

Další odpovědi
lukas.lukas

Windows Mobile (Phone)

Tento doporučuji každému !!!

Valky

Android

Android – proč? Jednoduché, pokud máte chytrý telefon, očekáváte aplikace, které se Vám hodí, nebo jednoduše líbí. U androidu zajdete na maket, stáhnete si co se Vám líbí a hotovo.
Já jsem si telefon kupovala v době, kdy jediný možnzý byl WP – mám verzi 6.5, nikde nejde sehnat žádná pořádná hra, žádná normální aplikace, která by mi byla užitečná… NIC! Pokud chci něco stáhnout, tak free aplikace, pokud nějaké na marketu najdete, máte povolené jen v počtu pěti – což je docela dost ubohý – a zbytek ? Vysolit penízky! Dále, telefon mám zasekaný, a to tam vážně aplikace skoro žádné nemám, než napíšu SMS uběhne týden, protože než se to všechno zapne… A po odeslání se mi telefon zasekne a každých pět minut pípá – jako bych přijde sms mě a já jí nepřečtu…
Android je svižný, rychlý… A jako smartphone perfekt! Přítel si ho před rokem koupil a já teď horce lituju, že ho nemám taky! :((( Ale už si šetřím penízky! :)))))

vivatis2

iOS (IPhone)

amigo

Windows Mobile (Phone)