Avatar uživatele
MacChill

Jaký operační systém pro mobily je podle vás nejlepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Android

S jiným nemám osobní zkušenost, ale neva – s tím, co mám, jsem spokojená: Android šlape jako hodinky :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.lukas

Windows Mobile (Phone)

Tento doporučuji každému !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Android

Android – proč? Jednoduché, pokud máte chytrý telefon, očekáváte aplikace, které se Vám hodí, nebo jednoduše líbí. U androidu zajdete na maket, stáhnete si co se Vám líbí a hotovo.
Já jsem si telefon kupovala v době, kdy jediný možnzý byl WP – mám verzi 6.5, nikde nejde sehnat žádná pořádná hra, žádná normální aplikace, která by mi byla užitečná… NIC! Pokud chci něco stáhnout, tak free aplikace, pokud nějaké na marketu najdete, máte povolené jen v počtu pěti – což je docela dost ubohý – a zbytek ? Vysolit penízky! Dále, telefon mám zasekaný, a to tam vážně aplikace skoro žádné nemám, než napíšu SMS uběhne týden, protože než se to všechno zapne… A po odeslání se mi telefon zasekne a každých pět minut pípá – jako bych přijde sms mě a já jí nepřečtu…
Android je svižný, rychlý… A jako smartphone perfekt! Přítel si ho před rokem koupil a já teď horce lituju, že ho nemám taky! :((( Ale už si šetřím penízky! :)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis2

iOS (IPhone)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
amigo

Windows Mobile (Phone)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek