Nechápavé

Kdy očekáváte první sníh?

U vás

Nejlepší odpověď
redy

Asi za sto let, ale i to je brzo .-)

Další odpovědi
anonym

U nás už byl,ale jen takovej jemnej,přechod z jinovatky na sníh ,nevím jak se tomu nadává,dnes ráno,ani jsem tomu nevěřil.Plzeň byla celá bílá.

anonym

Až přejde okluzní fronta od jihozápadu, přejde přes Biskajský záliv a indiáni budou řezat dřevo! Jinak se zeptej experta na meteorologii paní Honsovou. 🙂

Drap

Už brzy.

Lamalam

Bydlím na horách v 900 metrech, u nás už padal 14. října.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/snih-na-karlovarsku-zkomplikoval-dopravu-fin-/domaci.aspx?c=A151014­_064116_domaci_san

ivzez

V nejméně pravděpodobnou chvíli…

Martin Tomča

O velikonocich

ReHu

Cca 22.prosince.
Aby byly krásné, sváteční a jaké mají být 🙂