Avatar uživatele
Meggie2

Jaký nejvýhodnější účet pořídit, pokud dostávám výplatu v CZK, ale i v EUR?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Malvína před 1530 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

víceměnový účet jde založit jen u Raifky, na jejich stránkách můžeš nastudovat za jakých podmínek jde založit…
ostatní banky takové účty nenabízejí…
kdybych měla já takovýto „problém“, vybrala bych si banku podle nejvyššího úroku a založila si dva účty, jeden korunový a druhý vedený v eurech…a ani by to nemuselo být u stejné banky, rozhodovala by výše úroků a výhodnost podmínek…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Každá banka nabízí i účet v zahraniční měně. Jen podmínky nejsou zrovna výhodné. A převody na CZK jso taky nechutné. To je už lepší si peníze v cizí měně syslit a měnit v nějaké výhodnější směšnárně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Podíval bych se na FIO. Pokud se dobře pamatuju, chlubili se tím, že maj českou i slovenskou pobočku a v rámci tohoto partnerství by měli umět obě měny vč. relativně výhodných převodů. Ale bez záruky, jejich nabídku přesně neznám, ověř si jak jsou na tom.

Edison: Není pravda, že každá banka nabízí i účet v zahraniční měně. Alespoň ne v rámci CZ pobočky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Dochy, je to pravda. Hledal jsem taky, bo mám taky příjmy v ojrech. Ukaž mi jednu, která službu nemá. Jak píšu, nakonec jsem zvolil jiný způsob nakládání s ojry…

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Třeba mbank. Dál hledat nebudu.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek