Monika 2020

Z jakého/kterého materiálu se vyrábějí příčesky do vlasů?

Odpovědi
Hufnágl

Buď pravé vlasy nebo umělotinu.

Honzin8

No, tak jako buď z pravých lidských vlasů a nebo z umělých vlasů. Za mě ale teda dávám přednost lidským vlasům. A je to hned z několika důvodů. Určitě je na prvním místě kvalita a trvanlivost. A pak taky to, že si příčesek z pravých lidských vlasů mohu upravovat jako svoje vlasy. Já si clipy třeba kupuju od hotstyle a musím říct, že tam jsem velmi spokojená s jejich kvalitou a nabídkou.

KaraskovaAl

Ahoj, já si kupuju clip in od hotstyle a od nich teda beru ty z pravých vlasů. Ty jsou nejlepší, nejkvalitnější. Krásně se upravují a péče o ně je snadná :)

Cizecek.M

Jojo, taky mám z tohotu důvodu clip in moc ráda. Kde si je kupuješ ty? Za mě je super shop hotstyle. Skvělá cena a k tomu neskutečný výběr.