Avatar uživatele
Ponny123

Jaký máte názor na ty tři dívky?

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/570188/divky-na-skolnim-vyletu-v-osvetimi-hajlovaly-hrozi-jim-az-tri-roky-vezeni.html

Jaký na to máte názor? Zajímalo by mě to …

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 2013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jaký názor, nevědí co činí. Mladé, nerozumné, nevychované! Osobně bych jim dal alespoň 5 let. Ta jedna ani neví, že se hajlovalo pravou rukou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Považuji to za nehoráznost, neúctu k těm lidem, kteří zde trpěli . umřeli jako nevinnoé oběti fašismu.

Dívky zřejmě nevědí, co je to holocaust. Myslím si, že ho zesměšnily, Jakoby pokusem o hajlováním chtěly ukázat, že o nic nejde. Navíc jseště vystaví své fotky na sociálnoí síti.

Pokud jde o žert dívek, svědčí to o tom, že nevědí, co je to antisemitismus, holocaust a totalitní režim. Rovněž zvěrstva, která se zde v rámci hesla " Arbeit macht frei"t páchala.

Vzpomínám, když jsem tam byla, smutek, vše zdrcující, sevřelo e mně srdce … uvědomila jsem si, co se všechno dělo .. nikdy nezapomenu …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Mladý hloupý. Pochybuju že šlo o vědomou podporu nacismu, spíše zkrátka hloupá snaha o nějakou výstřednost…
To na té fotce teda ani moc jako hajlování nevypadá… jedná mává na pozdrav, druhá ukazuje jak vysoko bude skákat její pes až se vrátí a třetí si suší nehty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek