Ponny123

Jaký máte názor na ty tři dívky?

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/570188/divky-na-skolnim-vyletu-v-osvetimi-hajlovaly-hrozi-jim-az-tri-roky-vezeni.html

Jaký na to máte názor? Zajímalo by mě to …

Nejlepší odpověď
Drap

Jaký názor, nevědí co činí. Mladé, nerozumné, nevychované! Osobně bych jim dal alespoň 5 let. Ta jedna ani neví, že se hajlovalo pravou rukou

Další odpovědi
annas

Považuji to za nehoráznost, neúctu k těm lidem, kteří zde trpěli . umřeli jako nevinnoé oběti fašismu.

Dívky zřejmě nevědí, co je to holocaust. Myslím si, že ho zesměšnily, Jakoby pokusem o hajlováním chtěly ukázat, že o nic nejde. Navíc jseště vystaví své fotky na sociálnoí síti.

Pokud jde o žert dívek, svědčí to o tom, že nevědí, co je to antisemitismus, holocaust a totalitní režim. Rovněž zvěrstva, která se zde v rámci hesla " Arbeit macht frei"t páchala.

Vzpomínám, když jsem tam byla, smutek, vše zdrcující, sevřelo e mně srdce … uvědomila jsem si, co se všechno dělo .. nikdy nezapomenu …

Dochy

Mladý hloupý. Pochybuju že šlo o vědomou podporu nacismu, spíše zkrátka hloupá snaha o nějakou výstřednost…
To na té fotce teda ani moc jako hajlování nevypadá… jedná mává na pozdrav, druhá ukazuje jak vysoko bude skákat její pes až se vrátí a třetí si suší nehty.