Avatar uživatele
anonym

Pro ženy a dívky!

Jaké máte vlasy,myslím tím přírodní?!
Doplňuji:
P.s.Ta užitečná odpověď není,že jsi blondýna,ale že to bereš s humorem.(ha­nulko11)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Terryle, hanulka11 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já jsem blbá blondýna , dřív dlouhé nyní krátké
Doplňuji:
dík

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aloevera5

Jsem blondýna.

Dřív jsem měla s vlasy velké problémy, lítaly mi, elektrizovaly a nechtěly držet, to jsem si velmi přála hnědé silné vlasy. Dneska jsem už spokojená, vlasy jsem si dala do pořádku a jsem šťastná, že jsem blondýna :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nnn1

Já mám hnědé vlasy
.. A chtěla bych mít černé vlasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

hnědé, do tří let velmi světle hnědé, teď tmavě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

plavé nyní s melírem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja jsem blba a nejsem blondyna. To by byla vrazedna kombinace !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Přirozeně neidentifikova­telný, lidově „barva pochcané slámy“ – mírně proměnlivá podle ročního období, světla a dalších neznámých okolností světle hnědý, tmavě blond nebo mírně do zrzava. Tak jsem jim s tou zrzavou trošku pomohla, no. Delší pod ramena. Cca do 14 let rovný jako hřebíky, po trvalé, pro kterou mě přesvědčila mamka, se mi zbláznily a teď se samospádem vlněj. Moje vlasy jsou jako já – divný a nikdy nevíš, co udělaj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ted jsou moje vlasy světle plavé,ale moje přírodní barva je přírodní blond,něco mezi světle hnědou a plavou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Tmavě hnědé od malička. Délka jak kdy. Dřív dlouhé, pak krátké, pak zase dlouhé, pak krátké… A teď zase rostou :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek