Smackdown

Jaký má význam, když vám osoba kouká jen do jednoho oka místo do obou?

Konverzace.

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně se tím zbavuje nepříjemného pocitu, že zírá. 🙂
„Dobrou technikou, jak se zbavit nepříjemného pocitu, že upřeně zíráte, je strategie obráceného trojúhelníku: dívejte se 3–5 vteřin do jednoho oka svého protějšku, 3–5 vteřin do druhého oka a nakonec 3–5 vteřin na ústa.“
http://www.da­ma.cz/zdravi/jak-se-divat-do-oci-abyste-dosahli-sveho-27470

Další odpovědi
quentos

Jestli mluvíš podobně, jako píšeš, tak se ani nedivím. Pravděpodobně poslouchá jen napůl nebo tě bere s rezervou.

Kepler

A nemáš ono oko něčím zvláštní, třeba i nepatrně odlišné? Některé detaily přitahují zraky přímo neodolatelně. Třeba pořádný beďar na čele, nebo hluboký výstřih u pěkné roštěnky…:-))

Drap

Pouze takový, že se dívá jen do jednoho oka, nebo švidrá.