jjj123456789

Jaký má v inzerátech význam značka?

Nejlepší odpověď
anonym

Funguje jako ´variabilní symbol´ pro spárování inzerátu a odpovědí na něj – daný inzerát je ´anonymní´, odpovídající netuší, kdo je inzerent (zadavatel).

Další odpovědi
marci1

Značka tam je nejdůležitější, bývá to bomba, třeba : Podzim ve dvou, Ruku v ruce životem, Jen Ty a já. Pak ten odpovídající na inzerát zjistí, že inzerujícímu jde jen o peníze, barák, důchod a nebo, aby měl kde bydlet. 🙂