zahradnicity

Jaký má názor ministryně Černochová na aktuální dění ve Francii?

Jak hodnotí situaci ve Francii kde občané Francie v ulicích útočí na policejní složky , zapalují auta, rabují atd.? Jenom připomenu, že když jela před několika dny kolona „wagnerovců“ směrem na Moskvu, tak vyřvávala, že prý v Rusku začala občanská válka.

https://youtu­.be/hB1ppSLXSNk

Nejlepší odpověď
elkon

Proč se ptáš zde, hledej její vyjádření v tisku, nebo na oficiálních webech ministerstva, či vlády.

Další odpovědi
Emefej

Proč se ptáš nás? Zeptej se paní ministryně.

Pepa25

Děti na základní škole ví, že občanská válka je souboj dvou obrojených složek, třeba povstalků a regulerní armády – k tomu se schylovalo v Rusko (nebo aspoň povstavci dělali taková ramena („jedeme na Moskvu“), dokud se neukázalo, že jich je málo a nikdo je nepodpoří.
Nepokoje chuligánů jsou průšvih, ale ty zpaficikuje policie, to se armády nekýká a o občansjou válku ani její zárodek FAKT nejde, trolle.

WordPress

Vše směřuje k tomu, jak funguje dneska Čína