Blecha

Jaký má být tlak v pneumatikách u Daewoo Matiz, 0,8, 2004?

Doplňuji:
Vy jezdíte s foukáním kol do servisu? :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Otevřete dveře u řidiče a mrkněte na střední sloupek dolů k prahům. Třeba to tam bude na štítku napsáno.

Další odpovědi
anonym

Plně se připojuji k tomovi a na vaši jízlivou prokaci odpovídám, že normální řidiči vědí na kolik hustit vlastní auto.
A pro ty přiblblé a blondýny je to uvedeno na vnitřní straně víčka u tankovacího otvoru.

tom004

Nepleťte si tyto stránky,s auto­servisem.
Doplňuji:
Nejezdím,ale základní vědomosti,lze zjistit v servisní knize,a když ji nemám,zatelefonuji do příslušného servisu,kde mi požadovanou informaci,rádi poskytnou.A můj názor je,že otázky tohoto typu,patří opravdu jinam.

rtepp

Takový jaký doporučuje výrobce.

Itter

Je to napsáno zevnitř na víku nádrže.

tom004

Pro DrAxl: Blondýny,Tě sežerou. 🙂

anonym

Tome, to byla jen nadsázka reagující na dikci otázky, kde lze dovodit naopak, že i blondýny mohou být chytřejší než tazatel.
A pokud se nějaká ozve, ochotně jí to vysvětlím.
Navíc blondýny jsou natolik soudné, že se na podobné věci neptají tady, ale na místech k tomu určených. Nebo snad pamatuješ nějakou otázku pravé blondýny?