vašek1

Jaký tlak v pneu?

Jakým tlakem nahustit pneu u osobního auta?Jedná se o pneu. rozměrů 185/65 R 15 88T.Jak na přední nápravu a jak zadní?Motor je v předu vozů.

Nejlepší odpověď
kropitko

jak píše sobol,nebo někdy je to napsané na vnitřní straně víčka od nádrže. Jinak Vám odborně nahustí gumy a pro příště poradí každý gumař.

Další odpovědi
sobol

2,2 bar (220 kPa) a pokud je auto plně naloženo tak je tlak 2,4 bar (240 kPa), takhle je to u většiny aut, ale na stínítku, nebo na vnitřní straně dveří, či v motoru (málokdy) a určitě v uživ. manuálu bys našel přesný údaj pro konkrétní vozidlo.

9 řemesel

2,3 To je skutečně univerzální když není manual od auta.