bazinka

jaký klíč na výměnu žhavících svíček do automobilu?

Jaký koupit klíč na výměnu zapalovacích svíček do automobilu vw polo 6n1 37 kw 1.0 l ?
Dnes jsem byla zakoupit v moto obchůdku, ale mají tam dvě velikosti a já nevím jakou pro tento typ auta, prodavačka si nevěděla rady.Děkuji
(opraveno moc děkuji)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jelikož se jedná o automobil na benzín, tak na žhavicí svíčky nedoporučuji kupovat žádný klíč.
Pokud však chcete kupovat klíč na zapalovací svíčky, tak doporučuji rozměr 21mm.
http://www.autodily-pema.cz/autodi­ly/vw/polo-6n1/50-1.0-37kw/dily-pro-servis-kontrolu-udrzbu?ga[0]=686

Další odpovědi
anonym

21mm.

anonym

Velikost klíče: 20,8