zjentek

Jaký je váš osobní názor na tohoto člověka/člováka?

Jde o tohoto youtubera>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tuBlspNcS_E

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to člověk, který tvrdí, že testy jsou k ničemu. Což je blbost. Zcela pomíjí fakt, že když má někdo pozitivní AG test, podstoupí ještě další spolehlivější test, aspoň u nás tak tomu je. Výskyt antigenů totiž může nákazu signalizovat, ale nemusí to být pravda. Podobně je tomu tak i u nemocných s hyperplazií prostaty. Máš zvýšenou hladinu PSA, může to signalizovat zvrhnutí na maligní nádor (rakovinu) a jdeš na na biopsii, která to mnohem spolehlivěji potvrdí, nebo vyvrátí. Takže AG testy mají svůj smysl. Konečně ten člověk obsáhle kritizuje AG testy, aniž by navrhl nějaké lepší řešení. Takoví kecálkové nám opravdu ještě chyběli…

Další odpovědi
aliendrone

Škoda mluvit. Přijde mi, že se lidé rozdělili na 2 skupiny – první je za každou cenu PRO (VŠECHNA vládní idiotopatření a dementpostupy, přičemž doblba papouškuje Prymulo-Babišovské pindy) a druhou, která je stejně intezinvně POPÍRÁ, včetně nošení roušek a ROZUMNÝCH opatření a postupů. Obě skupiny přitom ZÁSADNĚ odmítají použít mozek, resp. VLASTNÍ rozum a dle „vlastního nastavení“ slepě naslouchají argumentům – buď prvních nebo těch druhých. (A především je BEZ ÚVAHY přijímají!!)

Už jsem tu X-krát psal, že v konečném důsledku NEJDE o nějaký Covid. Pochop, na „obyčejné lidi“ kálí Bílý Tesák, když jich zdechne třeba milion (nejlépe důchodců, „rizkových“ a vůbec „nepoužitelných“ živených z rozpočtu důchody či draze léčených z pojištění apod.), tak VŠICHNI budou sice potichu, ale JÁSAT!

Jde o ten VELKÝ BALÍK PENĚZ, který lze v souvislosti s Covidem vydělat (převážně ne zcela košer postupem – prostý člověk by zjednodušeně řekl „rozkrást“) a jiným způsobem „si díky situaci polepšit“ (nejlépe na účet jiných).

Už jsem unaven doblba vysvětlováním „kde má kanec 3,14ču“, STEJNĚ je to nanic. Tuhle za mnou přiběhla starší starší s tím, že „za poslední 3 dny zemřelo na Covid přes 1200 lidí – říkali to v televizi“ (dnes je z ní „svíčková bába“, ale kdybys ji znal za mlada – byla pěkný řizek)!

Jsem si dost jistý, že určitě NIC takového neřekli, ale fakt, že něco podali „určitým způsobem“, ze kterého bylo v jejím mozečku možno dospět k něčemu takovému, mluví sám za sebe. :(

Podívej se třeba na Keplera. Nepatří mezi ty, co mají v hlavě vakuum či jen „trochu hnědého“, je schopný VLASTNÍHO rozkladu/analýzy a úvahy… a CO?!? K čemu dospěl?

Že když někomu vyjde test POZITIVNÍ (a není to pravda), tak se vlastně nic neděje. V tom MÁ pravdu a fakt že se dotyčný bude zcela zbytečně „chvíli bát“ je OBECNĚ v zásadě bezvýznamný.
Podle mne mu právě ten „s mnou ZVOLENÝM/VYBRANÝM stádem za každou cenu jdu, dál vlak NEJEDE“ efekt ZABRÁNIL pochopit, že NEJDE o špatnou detekci při pozitivním výsledku, ale NAOPAK!

Ve skutečnosti jde o „superinfektory“ (bezpříznakové přenašeče – https://youtu­.be/tuBlspNcS_E?t=­226 – úplně poslední odstavec), kteří „proklouznou sítem“ díky nespolehlivosti testu a s ohledem na to, jak je údajně to svinstvo příšerně virulentní je celý proces takového testování TOTÁLNĚ pro sradnu králíkům. Plácání do vody za hlasitého vřeštění – a skutek utek! Stačí JEDINÝ „omylem nezachycený“ a kde jsou vlci? No?! Je to jako vytírat zaplavený byt, i když zatím nikdo neuzavřel HUV (přívod vody) a ta stále cáká ze zdi. Ale co, hlavně že „kapříci odněkud odpluli a někam připluli“ – a TO JE HLAVNÍ! :( :( :(

A tak je to POŘÁD DOKOLA. Jedni „zuřivě tleskají“, druzí „všechno zatracují“ a (skoro) KAŽDÉMU je fuk, jak to doopravdy je a o CO doopravdy jde. :( :( :(

  1. Pokud nemáte VÁŽNÝ důvod se Covidu bát (např. můj kámoš je po operaci ledviny nacpáván po lopatách imunosupresivy, TAM je strach OPRÁVNĚNÝ), tedy pokud se nemusíte bát rýmy, angíny, chřipky, čehokoliv, tak se nebojte ani Covidu! Vím o čem mluvím, sám jsem to prodělal (bezpříznakově).
  2. Fakt, že Covid NENÍ ANI NÁHODOU Ebola či pravé neštovice ještě neznamená, že to „není žádný problém“. Je, a to právě pro ty, kteří se doopravy/opod­statněně „MUSÍ BÁT“ (jako můj kámoš viz výše, novorozenci, „rizikoví“ atd.). Noste roušky (on se tento zvyk v budoucnu ještě BUDE HODIT!) a podporujte ROZUMNÁ opaření, což znamemná mimo jiné NETLESKAT zločinným vládním hovadům, kteří si na situaci „přihřívají polívčičku“ a vydělávají na davové panice a hysterii (o kterou se především ONI zasloužili)!
  3. S Covidem se TAK JAKO TAK NEDÁ NIC DĚLAT – lék/vakcína NEEXISTUJE! Ať již budou „opatření“ jakákoliv, je VELMI pravděpodobné, že se s Covidem „nakonec potkáte“. Co uděláte až se tak stane? Tedy co JINÉHO uděláte, než byste udělali TEĎ? (o tom, že by vyvinuli vakcínu/lék DŘÍVE, než Covid „přestane být aktuální“ klidně sněte dál)

Ale co UŽ TEĎ „Covid dělá“ např. s cenami potravin a zboží snad vidíte sami, ne? Ti, kterých se naplno dotýká vládní idiotbuzerace a snaha stáhnout si všechnu vodu na své políčko to VĚDÍ JEŠTĚ LÉPE! (A že jich JE!!!) :( :( :(

Takže v klidu zjentku, nic se „nežere tak horké, jak se to uvaří“ a „vylévat s vaničkou i dítě“ také není optimální přístup. Jestli si myslíš, že jsi v poho, protože vládní „opatření“ tě PRÁVĚ TEĎ citelně nezasahují, tak se HLUBOCE MÝLÍŠ!! Jejich dopad pocítíš tak jako tak, jen „trochu později“. Si počkám, co budeš říkat, až na Vánoce budou stát brambory 50Kč/kg („protože Covid!!!“), zvláště s ohledem na https://tn.no­va.cz/clanek/ze­medelci-vyhazuji-zeleninu-na-skladky-bezny-postup-haji-odbornici.html (to zase bude keců „zlatí bolševici“ :( apod.) a nedejbože průměrné ceny zboží napřesrok. To už Covid nikoho „brát nebude“, ale budoucí řev „dnešních bezmozku tleskačů“ slyším již TEĎ. :( :( :(

Mc Merkurion

… vzhledem k tomu, že je to doktor, nechápu, že nepochopil smysl oněch rychlých testů … po zjištění, že se místo medicíně věnuje moderování a že je vegetarián (to už samo o sobě je diagnóza) jeho nesmysle chápu, prostě žije v bludu …

Ametyst

Je obdivuhodné, že si pán klade úplně logické otázky, které se běžně v té záplavě balastu a propagandy ztrácí, jako: "Co se bude dít s pozitivně testovanými? Budou v izolaci někde v tělocvičnách? Jak dlouho " Uvažuje nad otázkami, které měly zaznít už dávno. Protože jak v ČR tak na Slovensku se s lidmi, kteří všecko platí, vůbec nediskutuje, je dobře, že se najdou lidi jako pan Bukovský.

led

Nebudem hodnotiť daný klip, ale dávam svoj osobný názor na človeka, lekára.
MUDr.Bukovský je kvalifikovaný lekár s veľkými teoretickými a praktickými znalosťami. Má smolu, že nie je v „správnej strane“, inak by bol prizvaný do krízového štábu, kde okrem doktorov Sovu a Strossmayera, nájdeme aj „MUDr.Cvacha“.
V mnohom má pravdu a mnohom ju nemá.
Ako lekár je dobrý a na rozdiel od mnohých ochotne ošetrí každého, kto to potrebuje a až potom pacientovi „pozrie do peňaženky“ (je to lekár so súkromnou praxou).

Mnohí sa zaoberáte nie v zmysle otázky aký je osobný názor na človeka, ale s diaľkovými rýchlomyšlienkami z médií.
Nikde nepovedal, že je proti testovaniu. Ale je proti zbytočnému testovaniu (to má pravdu) spôsobom, ktorý z preverených odhalí len 1/3 (jednu tretinu) nakazených, čo znamená 2/3 pustí do obehu medzi ľudí. Túto skutočnosť úplne jasne povedali aj slovenskí vládni činitelia a členovia „krízového štábu“. Nehovoriac o spôsobe testovania. Najohrozenejšia skupina ľudí 65+ je z povinných testov vylúčená, čo znamená, aj keby sme odhalili všetkých nakazených z testovaných, stále tu máme státisíce potecionálnych nakazených a bacilonosičov z tej netestovanej skupiny 65+. Ešte stále tvrdíte, že v tomto nemá MUDr.Bukovský pravdu?
Ďalej mlčím, nechcem riskovať trestné oznámenie od niektorej zo sporných strán

Radšej si z dôchodku zaplatím nemalé peniaze za kvalitný test, než sa strachovať z nakazenia pri teste trpezlivosti národa počas nepresvedčivých štátnych covidových testov.

ivzez

Nemůžu se podívat na video, takže se k němu nemohu vyjádřit.
Z předešlých odpovědí ale soudím, že jde o člověka, který se nějak vajadřuje ke korona viru, covidu-19/kovídku.
V takovém případě bych doporučila velmi zajímavý článek (pozor, je hodně, hóóódně dlouhý, ale opravdu stojí za přečtení:
https://www.ni­hilistanabalko­nu.cz/l/covid-a-matematika-aneb-koho-poslouchat-a-koho-neposlouchat-v-casech-pandemie/