Rokio

Jaký je váš oblíbený díl filmu Piráti z Karibiku?

Pokud jde o mě, tak nejvíce nemusím čtvrtý díl, pátý je průměrný, druhý a třetí jsou nadprůměrné a první patří mezi špičku.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný. Neviděl jsem je všechny, tak nemohu ani soudit.

Další odpovědi
autacek

Žádný, přijde mi to jako hloupost, resp. víc než první jsem si nechal klidně ujít.

led

Ten prvý,
tie ďalšie sú už len pre zárobok, bezmyšlienkovité hromadenie filmových efektov
po technickej stránke hlavne masky tu je načo sa pozerať aj v pokračovaniach.

iceT

Pro mě jsou dobré první tři, čtverka nic moc a pětka byla celá nějaká divná, ovšem vizuální triky byly dobré všechny.

ivzez

Neviděla jsem ani jeden,
vlastně jsem ani netušila,
že nejde jen o jeden film…

Podobně to mám s naprostou většinou
české filmové tvorby po roce 1989.

Emefej

Nevím. Viděl jsem jeden a nijak extra mě to nezaujalo.

Anikitos

Asi ten třetí – ”Na konci světa” = ale všechny ty tři první díly byly tak nějak nastejno. To až ten čtvrtý a pátý nejsou tak dobré.

To je jako s Mumií – 1 a 2 – jedny z nelepších filmů vůbec, ale ten třetí až tak dobrý nebyl… jako samostatný film je dobrý, ale jako pokračování těch prvních dvou, je to laciné.. :DDD